Dilara Kayalı Kimdir?

Dilara Kayalı kimdir? Dilara Kayalı nerelidir, Dilara Kayalı kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Dilara Kayalı evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Dilara Kayalı hayatı, Dilara Kayalı nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Dilara Kayalı biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Dilara Kayalı


Dilara Kayalı burcu nedir:

Dilara Kayalı yaşı kaç: ??.??.1996

Dilara Kayalı ö. tarihi:

Dilara Kayalı mesleği:

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Dilara Kayalı, 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Erzincanlıdır. 1,69 boyunda ve 43 kilo olan Dilara Kayalı İstanbul’da yaşamaktadır.

Dilara Kayalı, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Dilara Kayalı biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın