Çağla Şen Kimdir?

Çağla Şen kimdir? Çağla Şen nerelidir, Çağla Şen kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Çağla Şen evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Çağla Şen hayatı, Çağla Şen nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Çağla Şen biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Çağla Şen


Çağla Şen burcu nedir: Boğa

Çağla Şen yaşı kaç: 17.Mayıs.1992

Çağla Şen ö. tarihi:

Çağla Şen mesleği: Model

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Çağla Şen, 17 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de doğmuştur. 1,80 boyunda ve 57 kilo olan Çağla Şen İstanbul’da yaşamaktadır. Belgrad’da bir üniversitede fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi almakta iken ara vermek durumunda kalmıştır.

İstanbul’da prova mankenliği yapmaktadır.

Çağla Şen, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Çağla şen 26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde elenerek yarışmadan ayrılmıştır.

Çağla Şen biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın