Melania Trump Kimdir?

Melania Trump kimdir? Melania Trump nerelidir, Melania Trump kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Melania Trump evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Melania Trump hayatı, Melania Trump nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Melania Trump biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Melania Trump


Melania Trump burcu nedir: Boğa

Melania Trump yaşı kaç: 26.Nisan.1970

Melania Trump ö. tarihi:

Melania Trump mesleği: Model, Tasarımcı

Model, Mücevher Tasarımcısı

Melania Trump, 8 Kasım 2016 tarihinde eşi Donald Trump başkanlık seçimlerini kazanınca ABD’nin yeni First Lady’si oldu.

Melania Trump, 26 Nisan 1970 tarihinde Yugoslavya, Novo Mesto’da VIktor Knavs, Amalija Knavs çiftinin kızı olarak doğmuştur. Babası araba satıcısı, annesi ise terziydi. Esas adı Melania Knavs’dır. Bir kız kardeşi vardır. Yugoslavya’da Tasarım ve Fotoğrafçılık okulunda okudu ve Ljubljana Üniversitesinde okudu. 2001 yılında ABD’ye göç etti ve 2006 yılında ABD vatandaşı oldu.

Melania Trump, Slovence, Sırpça, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerini bilip konuşabilmektedir. 17 yaşında model olarak çalışmaya başladı. 18 yaşında iken İtalya, Milano’da bir ajans ile anlaştı. 1992 yılında bir model yarışmasında ikinci seçildi. Okumakta olduğu Ljubljana Üniversitesinden bir yıl sonunda modellik yapmak için ayrıldı ve Milano ve Paris’te modellik yaptı. 1996 yılında New York’a taşındı.

180 cm. boyunda olan Melania Trump, model olarak çalıştı, modelliği bıraktıktan sonra mücevher ve saat tasarımcısı olarak görev yaptı.

Melania Trump, ilk defa 1996 yılının Ağustos ayında bir iş ziyareti için ABD’ye gitti. Daha sonra tekrar ekim 1996 ayında gitti, ardından 2001 yılında oturma izni alarak ABD’de kaldı. 2006 yılında ABD vatandaşı oldu.

Melania Trump, 22 Ocak 2005 tarihinde Donald Trump ile evlendi. Barron Trump (d.20 Mart 2006) adında bir çocuğu vardır.

Melania Trump, 8 Kasım 2016 tarihinde eşi Donald Trump başkanlık seçimlerini kazanınca ABD’nin yeni First Lady’si oldu. 20 Ocak 2017 tarihinden sonra Amerika Birleşik Devletleri First Lady’si olarak anılacaktır.

Melania Trump biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın