Elit İşcan Kimdir?

Elit İşcan kimdir? Elit İşcan nerelidir, Elit İşcan kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Elit İşcan evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Elit İşcan hayatı, Elit İşcan nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Elit İşcan biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Elit İşcan


Elit İşcan burcu nedir:

Elit İşcan yaşı kaç: ??.??.1994

Elit İşcan ö. tarihi:

Elit İşcan mesleği: Sinema Oyuncusu

İlk filmi olan Beş Vakit, baş rolünü oynadığı Hayat Var ve Mustang filmleriyle tanınır.

Elit İşcan, 1994 yılında mimar bir baba ile bilgisayar programcısı annenin iki çocuğundan biri olarak İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Kemer Koleji’nde okudu. Koç Üniversitesi’nde Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde öğrenimine devam etmektedir.

Ekol Drama sanat evinde oyunculuk dersleri almıştır.

Elit İşcan, 12 yaşında iken 2006 yılında Reha Erdem’in yönettiği “Beş Vakit” adlı sinema filmi ile oyunculuğa başladı. Filmde Özkan Özen, Selma Ergeç, Ali Bey Kayalı, Bülent Emin Yarar, Taner Birsel ile birlikte rol aldı.

2008 yılında senaryosunu Reha Erdem’in yazıp yönettiği “Hayat Var” adlı filmde Erdal Beşikçioğlu ile birlikte başrolde oynadı.

Elit İşcan, 2008 – 2011 yılları arasında “Küçük Kadınlar” adlı dizide Özge Borak, Fulya Zenginer, Ekin Türkmen, Hande Soral, Selin Ilgar ve Kıvanç Kasabalı, Ahmet Levendoğlu, Burak Sağyaşar, Hülya Şen ile beraber başrollerinde oynadı.

2013 yılında “A.Ş.K.” adlı dizide Semra karakterini canlandırırken, Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan, Erkan Can, Sevtap Özaltun, Kenan Ece ile birlikte oynadı.

2015 yılında Türk yönetmen Deniz Gamze Ergüven’in yönetmenliğini yaptığı ve Fransa tarafından Oscars ve Golden Globe’da Yabancı Dilde En İyi Film Ödüllerine aday gösterilen “Mustang” adlı filmde Güneş Nezihe Şensoy, Elit İşcan, Doğa Doğuşlu, Tuğba Sunguroğlu, İlayda Akdoğan ile başrolde oynadı.

Ödülleri:
2010 – 3.Yeşilçam Ödülleri – Umut Veren Genç Oyuncu (Hayat Var)
2009 – 12.Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali – Genç Cadı (Hayat Var)
2007 – 12.Nürnberg Türkiye/Almanya Film Festivali – Mansiyon (Beş Vakit)

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – Mustang (Ece) (Sinema Filmi)
2013 – A.Ş.K. (Semra) (TV Dizisi)
2012 – Taş Mektep (Mina) (Sinema Filmi)
2009 – Ölü Yaprak Vuruşu (Nurhan Güneyli) (Sinema Filmi)
2009 – Dersimiz Atatürk (Küçük Afet İnan) (Sinema Filmi)
2008 – 2010 – Küçük Kadınlar (Bilge Gezici) (TV Dizisi)
2008 – Hayat Var (Hayat) (Sinema Filmi)
2006 – Beş Vakit (Yıldız) (Sinema Filmi)

Elit İşcan biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • elit işcan
  • elit iscan sevgilisi
  • oyuncu elif iscan

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın