Veyis Ateş Kimdir?

Veyis Ateş kimdir? Veyis Ateş nerelidir, Veyis Ateş kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Veyis Ateş evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Veyis Ateş hayatı, Veyis Ateş nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Veyis Ateş biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Veyis Ateş


Veyis Ateş burcu nedir:

Veyis Ateş yaşı kaç: ??.??.1973

Veyis Ateş ö. tarihi:

Veyis Ateş mesleği: Gazeteci

Spikerler Derneği Genel Başkanı da olan Veyis Ateş, Habertürk TV’nin önemli ekran yüzlerindendir.

Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğmuştur. Tam adı Abdurrahman Veyis Ateş’dir. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Din felsefesi bölümünde okuyarak mezun oldu. Okul sırasında radyoculukla tanışarak medya hayatına başladı. Cem Radyo’da yaklaşık bir sene çalıştı. Okul bittikten sonra medya hayatına, bir süre ara verdi.

Cem Radyo’da yaklaşık bir sene çalıştıktan sonra ‘duayen’ dediği Tuna Huş, Gülgün Feyman ve Bengül Erdamar’dan diksiyon dersleri aldı.

Veyis Ateş, 8 Nisan 2005’te kurulmuş bir haber kanalı olan ve 2006 yılında ATR adıyla test yayınına başlamış olan TV NET’de 2006 yılında çalışmaya başladı. Ana Haber bülteni sunuculuğunun yanı sıra yine aynı kanalda Kürşat Bumin ve İbrahim Karagül’le Habere Bakış, Bakış Açısı, Akşama Doğru ve Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış programlarını sundu.

“Bakış Açısı” programında Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünden önce davetli olduğu son televizyon yayınını Veyis Ateş yaptı.

Veyis Ateş aynı zamanda Spikerler Derneği başkanlığını da yaptı.

Veyis Ateş, TV Net’in ana haber spikerliğini yaparken aynı zamanda 2001 yılından bu yana özel bir kolejde Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi öğretmenliği de yaptı.

Veyis Ateş, eşi Kevser Ateş’den 2016 yılında boşandı.

Veyis Ateş 2013 yılının Ağustos ayında Habertürk TV’ye transfer oldu. Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik tarafından 25 Ekim 2014 tarihinde Habertürk TV Ankara temsilciliğine getirildi.

Veyis Ateş, 15 Ocak 2016 tarihinde Habertürk TV Genel Müdürü oldu.

Veyis Ateş biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın