Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz kimdir? Kerimcan Durmaz nerelidir, Kerimcan Durmaz kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Kerimcan Durmaz evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Kerimcan Durmaz hayatı, Kerimcan Durmaz nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Kerimcan Durmaz biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Kerimcan Durmaz


Kerimcan Durmaz burcu nedir:

Kerimcan Durmaz yaşı kaç: ??.??.1994

Kerimcan Durmaz ö. tarihi:

Kerimcan Durmaz mesleği:

Kerimcan Durmaz sosyal medya fenomenidir.

Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir, Erdek ilçesinde 3 çocuklu bir ailede doğmuştur.

İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlayan Kerimcan Durmaz, profesyonel bir makyaj uzmanıdır.

İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlamış. Açmış YouTube’dan makyaj videolarını, önce ablalarını boyamış; sonra hızını alamamış kendini boyamaya başlamış. Bakü’den iş teklifi gelince Azerbaycan’ın başşehri Bakü’ye gitmiş. Burada Periscope’u keşfetmiş ve fenomen olmaya başlamış.

Sonra eğlence sektörüne girmek ve partiler düzenlemek için anlık bir kararla memlekete geri dönmüş. Adeta Türk filmlerindeki gibi bir gece kulübünde şans yüzüne gülmüş ve bir işadamı Kerimcan’a iş teklif etmiş. “Gel seni DJ yapalım” demiş. Macera da böyle başlamış. Sonunda kendini ünlü mekânlarda DJ’lik yaparken bulmuş.

Kerimcan Durmaz’ın Snapchat, Periscope, İnstagram ve Twitter gibi en çok kulllanılan sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi vardır. Aslında MAC’te çalışan bir make up artist’dir.

Kerimcan Durmaz biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • kerimcan durmaz nereli

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın