Hande Fırat Kimdir?

Hande Fırat kimdir? Hande Fırat nerelidir, Hande Fırat kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Hande Fırat evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Hande Fırat hayatı, Hande Fırat nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Hande Fırat biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Hande Fırat


Hande Fırat burcu nedir: Başak

Hande Fırat yaşı kaç: 10.Eylül.1974

Hande Fırat ö. tarihi:

Hande Fırat mesleği: Spiker, TV sunucusu

15 Temmuz 2016 darbe girişimi gecesi CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Facetime üzerinden canlı yayınla bağlanıp iletişime geçti.

Hande Fırat, 10 Eylül 1974 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.

Üniversitede okurken çalışmaya başlayan Hande Fırat, öğretmeni akademisyen Bülent Çaplı’nın derslerine girdi. Baki Şehirlioğlu ve Murat Yetkin’i dinledi ve staj eğitimini Kanal D televizyonunda yaparak bu sayede Televizyonculuğa giriş yapmıştır. İlk başta Kanal D sonra Ntv ve Brt’de görevler aldı.

1999 yılının Kasım ayında da başbakanlık muhabiri olarak CNN TÜRK’te çalışmaya başladı. Türkiye’nin yoğun gündeminde temposu düşmeyen televizyon haberciliğini CNN TÜRK’te başarıyla sürdüren Fırat, CNN TÜRK Ankara Haber Müdürü görevinin ardından, 2011 yılında CNN TÜRK Ankara Temsilcisi görevine getirildi.

2014 yılında ise Kanal D’nin de Ankara Temsilciliğine getirilerek, Doğan TV Ankara Temsilciliğine atandı.

Fransızca ve İngilizce bilen Hande Fırat, evlidir. 2005 doğumlu Nehir isimli bir kız çocuğuna sahiptir.

Evinin bir bölümünü stüdyoya çeviren Hande Fırat yağlıboya resim çalışmaları da yapmaktadır.

15 Temmuz 2016 darbe girişimi gecesi CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Facetime üzerinden canlı yayınla bağlanıp iletişime geçti.

Hande Fırat biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

 • hande fırat eşi
 • hande fırat kiminle evli
 • hande fırat kiminle evlendi
 • hande fırat
 • hande fırat ın eşi
 • hande firat kimdir
 • hande fırat aslen nereli
 • hande fırat kimle evli
 • hande fırat eşi kim

2 Comments

 1. Serpil Kasım 17, 2016
 2. Serpil Kasım 17, 2016

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın