Ferda Yıldırım Kimdir?

Ferda Yıldırım kimdir? Ferda Yıldırım nerelidir, Ferda Yıldırım kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ferda Yıldırım evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ferda Yıldırım hayatı, Ferda Yıldırım nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ferda Yıldırım biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ferda Yıldırım


Ferda Yıldırım burcu nedir: Boğa

Ferda Yıldırım yaşı kaç: 28.Nisan.1977

Ferda Yıldırım ö. tarihi:

Ferda Yıldırım mesleği: Spiker, TV sunucusu

Beyaz Tv’de Ana Haber bülteni spikeri.

Ferda Yıldırım, 28 Nisan 1977 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra da Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Spikerlik ve Metin yazarlığı sertifika programını da bitirdi.

Ferda Yıldırım, meslek hayatına Radyo D, Radyo Foreks ve Hür FM’de radyoculuk yaparak başladı. 2000 yılında Kanal D’de televizyonculuğa başladı. 2005 yılına kadar Kanal D’de görev yaparken Ana haber sunuculuğuna kadar çıktı. 2005 – 2008 yılları arasında ise Habertürk televizyonunda çalıştı ve bu kanalda “Uyandırma Servisi” programında hem editörlük hem sunuculuk görevini yaptı. Aynı yıllarda Alem FM radyoda haber merkezinde de çalıştı.

Ferda Yıldırım, 2008 yılında Doğa Rutkay ile “Her Şeyi Söylemek Mümkün”, “Şans Kapıdan Bakınca”, “Zevkler ve renkler” gibi pek çok programda editörlük yaptı.

2008-2010 yıllarında Cine 5 televizyonun ana haber sunucuğu yaptıktan sonra 2010 yılında Beyaz Tv’de ana haber sunuculuğu görevine gelmiştir.

Bireysel güzel konuşma dersleri de vermekte olan Ferda Yıldırım, Beyaz Tv’de Ana Haber bültenini ve Basın Kulisi programını hazırlayıp sunuyor.

Gbiyografi_info(‘öeri lncgığı GI. xnanyyne’);ı :
2000-2005 – Kanal D
2005-2008 – Habertürk TV
2008-2010 – Cine5
2010- —— – Beyaz TV

Ferda Yıldırım biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • ferda yildirim
  • ferda yıldırım kimdir
  • ferda yildirim kac yasinda
  • ferda yildirim evlimi
  • ferda yıldırım eşi
  • ferda yildirim evli mi
  • ferda yıldırım kiminle evli

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın