Ezgi Gözeger Kimdir?

Ezgi Gözeger kimdir? Ezgi Gözeger nerelidir, Ezgi Gözeger kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ezgi Gözeger evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ezgi Gözeger hayatı, Ezgi Gözeger nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ezgi Gözeger biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ezgi Gözeger


Ezgi Gözeger burcu nedir: Aslan

Ezgi Gözeger yaşı kaç: 30.Temmuz.1986

Ezgi Gözeger ö. tarihi:

Ezgi Gözeger mesleği: Spiker, TV sunucusu

Spiker, Meteorolog ve sunucu

FOX TV ekranlarında hafta sonu Çalar Saat isimli sabah programının sunucusu.

Ezgi Gözeger, 30 Temmuz 1986 tarihinde Tire, İzmir’de doğmuştur. Liseyi Tire’de Kutsan Anadolu Lisesi’nde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Meteoroloji Mühendisliği’nden mezun oldu. MEB Kuşdili Eğitim Merkezi’nde spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı. Eğitim hayatına Bilgi Üniversitesi’ndeki Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde yaptığı yüksek lisans eğitimiyle devam etti.

Ezgi Gözeger, 2009 yılının yaz aylarından itibaren FOX TV’de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat adlı sabah programında hava durumu editör ve spikerliği yapmaya başladı. FOX TV’de hava durumu spikerliğine devam etti.

1 Şubat 2012 tarihinde FOX TV’de “Fox Gece” adlı programı sunmaya başlamıştır. 2014 – 2015 yıllarında FOX TV’de dönüşümlü olarak sabah ve hafta sonu sabah haberlerini sundu.

FOX TV ekranlarında hafta sonu Çalar Saat isimli sabah programını sundu.

Ezgi Gözeger, 2014 yılında meslektaşı Onur Özmemiş ile evlendi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşen nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.

Ezgi Gözeger biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • ezgi gözeger
  • ezgi gözeger kimdir
  • ezgi gözeger hamile mi
  • ezgi gözeger evli mi
  • ezgi gözeger hamile
  • ezgi gözeger onur özmemiş
  • ezgi gözeger kim

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın