Yağmur Özdemir Kimdir?

Yağmur Özdemir kimdir? Yağmur Özdemir nerelidir, Yağmur Özdemir kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Yağmur Özdemir evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Yağmur Özdemir hayatı, Yağmur Özdemir nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Yağmur Özdemir biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Yağmur Özdemir


Yağmur Özdemir burcu nedir:

Yağmur Özdemir yaşı kaç: ??.??.1996

Yağmur Özdemir ö. tarihi:

Yağmur Özdemir mesleği:

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Survivor 2016” yarışmasına 14 Şubat 2016 tarihinde Yağmur Özdemir de Ünlüler takımında katıldı.

Yağmur Özdemir, 1996 yılında Bursa’da doğmuştur. Aslen Bursalı olan Yağmur Özdemir, İzmir’de yaşamakta ve Cеlal Bаyаr Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde 2.sınıf öğrencisidir. Anne babası Ankara’da yaşamaktadır.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Survivor 2016” yarışmasında Yağmur Özdemir de 14 Şubat 2016 tarihinden itibaren Ünlüler takımında yarışacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir’i de takımlarına kattı.

Yağmur Özdemir biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın