Tuğçe Kaya Kimdir?

Tuğçe Kaya kimdir? Tuğçe Kaya nerelidir, Tuğçe Kaya kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Tuğçe Kaya evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Tuğçe Kaya hayatı, Tuğçe Kaya nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Tuğçe Kaya biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Tuğçe Kaya


Tuğçe Kaya burcu nedir:

Tuğçe Kaya yaşı kaç: ??.??.1990

Tuğçe Kaya ö. tarihi:

Tuğçe Kaya mesleği: Model

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.

Tuğçe Kaya, 1990 yılında Rize’de doğmuştur. Babası vefat etmiş, annesi ile birlikte 2001 yılından beri İstanbul’da yaşamaktadır.

174 cm boyunda,38 beden, 57 kilo ve Modellik yapmakta olan Tuğçe Kaya, 17 Haziran 2013 tarihinde “Bana Herşey Yakışır” programına da katılmıştır.

Tuğçe Kaya, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Gülşah Yanaş, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Arife Deniz, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Nazlı Hamarat ile yarışacak

Tuğçe Kaya biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın