Sofia Khandemirova Kimdir?

Sofia Khandemirova kimdir? Sofia Khandemirova nerelidir, Sofia Khandemirova kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Sofia Khandemirova evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Sofia Khandemirova hayatı, Sofia Khandemirova nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Sofia Khandemirova biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Sofia Khandemirova


Sofia Khandemirova burcu nedir: Aslan

Sofia Khandemirova yaşı kaç: 16.Ağustos.1984

Sofia Khandemirova ö. tarihi:

Sofia Khandemirova mesleği: Sinema Oyuncusu

2015 yılında“Rüzgarın Hatıraları” adlı sinema filminde oynadı

Sofia Khandemirova, 16 Ağustos 1984 tarihinde Rusya, Moskova’da doğmuştur. Moskova’da büyümüştür. Rusya’nın en iyi tiyatro okullarından biri olan Boris Şukin Tiyatro Enstitüsü’nde okudu.

Sofia Khandemirova, evlidir. Mstislav (d.2015) adında bir oğlu vardır.

Sofia Khandemirova, Moskova’da tiyatro oyunculuğu yapmaktadır, bu ilk filmi için Türkiye’ye geldi.

2015 yılında senaryosunu yazıp yönetmenliğini Özcan Alper’in yaptığı “Rüzgarın Hatıraları” adlı sinema filminde Onur Saylak, Tuba Büyüküstün, Sofia Khandemirova, Murat Daltaban, Mustafa Uğurlu, Ebru Özkan, Menderes Samancılar, Nihat İleri rol aldılar.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Rüzgarın Hatıraları (Meryem) (Sinema Filmi)

Sofia Khandemirova biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın