Şirincan Çakıroğlu Kimdir?

Şirincan Çakıroğlu kimdir? Şirincan Çakıroğlu nerelidir, Şirincan Çakıroğlu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Şirincan Çakıroğlu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Şirincan Çakıroğlu hayatı, Şirincan Çakıroğlu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Şirincan Çakıroğlu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Şirincan Çakıroğlu


Şirincan Çakıroğlu burcu nedir:

Şirincan Çakıroğlu yaşı kaç: ??.??.1982

Şirincan Çakıroğlu ö. tarihi:

Şirincan Çakıroğlu mesleği: Tiyatro Oyuncusu, Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Şirincan Çakıroğlu, 1982 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Liseyi, TED Ankara Koleji’nde; Üniversiteyi ise Ankara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünde okumuştur.

Şirincan Çakıroğlu, Tiyato oyunluğu, Sinema ve dizi oyunculuğu yanı sıra; senaryo yazarlığı, reji asistanlığı, yardımcı yönetmenlik de yapmaktadır. Kanal B ekranlarında yayınlanan çocuk kuşağı programı yapım yardımcılığı görevini üstlendi. 2006 yılında İstanbul’a gelen Şirincan Çakıroğlu dizi ve film setlerinde prodüksiyon asistanlığı, yönetmen yardımcılığı gibi görevler yaptı.

2010 – 2011 yılları arasında BKM Yılmaz Erdoğan tarafından kurulan PROT atölyesinde senaryo ve oyunculuk dersleri alarak Çok Güzel Hareketler Bunlar seti için oyunculuk ve skeç yazarlığı görevlerinde bulundu.

2011 yılında Ülker Dankek Çay Saati reklamında oynadı.

“Güldür Güldür” adlı komedi programında oyunculuk yapmaya devam etmektedir. “Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Özgün Aydın, Onur Atilla ile beraber oynadı.

2014 yılında senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı “Pek Yakında” adlı sinema filminde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Ayşen Gruda, Tülin Özen ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Pek Yakında (sinema filmi)
2014 – Güldür Güldür – (Fatoş Kardeş) (dizi)
2013 – Kelebeğin Rüyası – (Ayşegül)(sinema filmi)
2011 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (dizi)
2003 – Aynada (Kısa Film)
2001 – Faaliyetler ve Topluluklar (Kısa Film)

Şirincan Çakıroğlu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın