Sinan Canlı Kimdir?

Sinan Canlı kimdir? Sinan Canlı nerelidir, Sinan Canlı kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Sinan Canlı evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Sinan Canlı hayatı, Sinan Canlı nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Sinan Canlı biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Sinan Canlı


Sinan Canlı burcu nedir: Boğa

Sinan Canlı yaşı kaç: 20.Nisan.1982

Sinan Canlı ö. tarihi:

Sinan Canlı mesleği: İş adamı, Siyaset adamı

1982 Elazığ doğumlu genç iş adamı ve liberal siyasetçi.

Aslen Sivas’lı olan Canlı, liberal felsefenin Türkiye’de bilinen en genç öncülerinden. İş hayatına babasının vefatı nedeniyle genç yaşta başlamak zorunda kaldı. 1998-2006 yıllarında önce perakendecilik ardından “Ramada Halı” markasıyla halı üretimi yapan Canlı, İşletme mezunudur.

Serbest piyasa ekonomisi, girişimcilik ve sendikacılık hakkındaki görüşleriyle dikkat çeken genç iş adamı, İnşaat – sanayi ve finans sektörlerinde Dekomer Yapı ve Kayacı Kimya şirketlerinin yönetim kurulu başkanı olarak iş hayatına devam etmekte. Bir çok dernek ve sivil toplum kuruluşunda aktif görev alan Canlı, halen Liberal Sanayici ve İş Adamları Derneği başkanıdır. Girişimci ve sosyal kişiliğiyle tanınan siyasetçi ve iş adamı, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sinan Canlı biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın