Sercan Badur Kimdir?

Sercan Badur kimdir? Sercan Badur nerelidir, Sercan Badur kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Sercan Badur evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Sercan Badur hayatı, Sercan Badur nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Sercan Badur biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Sercan Badur


Sercan Badur burcu nedir: Akrep

Sercan Badur yaşı kaç: 30.Ekim.1990

Sercan Badur ö. tarihi:

Sercan Badur mesleği: Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu

Sercan Badur, 30 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Konsarvatuar tiyatro bölümü mezunudur.

2010 yılında Dot Tiyatrosunda çalışmaya başladı. yine 2010 yılında Çağan Irmak’ın “Karanlıktakiler” adlı sinema filmi ile sinema hayatına başladı.

Sercan Badur, 14 Eylül 2010 tarihinde gösterilmeye başlayan ve 18 Haziran 2013 tarihinde biten “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Mete’nin liseden arkadaşı Necati karakterini canlandırdı. “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizi filminin senaryosunu senarist Coşkun Irmak yazdı. Dizi film İsmini Erkin Koray’ın şarkısından almıştır. Dizi filmde; Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Emir Berke Zincidi, Wilma Elles, Mete Horozoğlu, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Meral Çetinkaya gibi oyuncular oynadı.

2014 yılında “Güllerin Savaşı” başrolünü Canan Ergüder, Damla Sönmez ve Barış Kılıç ile paylaştığı dizi filmde oynadı.

Haziran 2015 ayında Muğla’nın Menteşe ilçesinde çekimlerine başladıkları, senaryosunu Onur Ünlü’nün yazdığı ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği “Uzaklarda Arama” adlı filmin yönetmenliğini Türkan Şoray yapacak. Yağmur Ünal, ayrıca bir hayat kadınını canlandıracağı bu filmde ilk defa oyunculuk da yapacak. Filmin oyuncuları ise Sevda Erginci, Doğa Konakoğlu, Eşref Kolçak, Tanem Sivar, Fırat Tanış, Kaan Urgancıoğlu, Suna Selen, Elif Atakan, Ekin Türkmen, Pınar Göktaş, Sercan Badur, Mehtap Bayri gibi oyuncular olmuştur.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Uzaklarda Arama (sinema)
2014 – 2015 – Güllerin Savaşı (Cihan) (TV Dizisi)
2012 – Son Yaz Balkanlar 1912 (TV Dizisi)
2012 – El Yazısı (Ahmet) (Sinema Filmi)
2012 – Canımın İçi (Kaya) (TV Dizisi)2012
2010 – 2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Necati) (TV Dizisi)
2010 – Atlıkarınca (Edip) (Sinema Filmi)
2010 – Karanlıktakiler (Sinema Filmi)

Reklam Filmleri :
2010 – Pop Kek Reklamı
2010 – TURKCELL VINN Reklamı
2009 – Panda Dondurma Reklamı
2009 – Feast Dondurulmuş Gıda Ürünü Reklam Filmi
2009 – TRT Tanıtımı
2009 – Turkcell Reklam Filmi
2008 – Coca Cola Reklam Filmi vs.

Sercan Badur biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın