Şemsi Bayraktar Kimdir?

Şemsi Bayraktar kimdir? Şemsi Bayraktar nerelidir, Şemsi Bayraktar kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Şemsi Bayraktar evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Şemsi Bayraktar hayatı, Şemsi Bayraktar nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Şemsi Bayraktar biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Şemsi Bayraktar


Şemsi Bayraktar burcu nedir:

Şemsi Bayraktar yaşı kaç: ??.??.1958

Şemsi Bayraktar ö. tarihi:

Şemsi Bayraktar mesleği:

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı

Şemsi Bayraktar, 1958 yılında Adapazarı’nın Akyazı ilçesinde doğmuştur.

Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde öğrenim gördü.

Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Birliği ve Fiskobirlik’te Denetim Kurulu Üyesi, TZOB Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ile Uluslararası Tarım Üreticileri Federasyonu (IFAP) Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinde bulundu.

2012 yılının aralık ayında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 3. Olağan Genel Kurulu’nda, kurum yönetim kurulunda sosyal tarafları temsil eden 5 üyeden biri olarak Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar seçildi. Ayrıca Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadı Üyesidir.

Şemsi Bayraktar, çiftçilik, tavukçuluk ve ticaretle uğraşmaktadır.

Şemsi Bayraktar, evli, üç çocuk babasıdır.

Şemsi Bayraktar, 3 nisan 2013 tarihinde Ak Parti Hükümeti tarafından açıklanan ve barış sürecini yönetecek olan 63 kişilik Akil insanlar listesine Karadeniz Bölgesi Temsilcisi olarak girmiştir.

Şemsi Bayraktar biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın