Rober Hatemo Kimdir?

Rober Hatemo kimdir? Rober Hatemo nerelidir, Rober Hatemo kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Rober Hatemo evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Rober Hatemo hayatı, Rober Hatemo nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Rober Hatemo biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Rober Hatemo


Rober Hatemo burcu nedir: Oğlak

Rober Hatemo yaşı kaç: 25.Aralık.1974

Rober Hatemo ö. tarihi:

Rober Hatemo mesleği: Şarkıcı

Bir dönem Etiler gece hayatının en tanınan isimlerindendir.

Rober Hatemo, 25 Aralık 1974 tarihinde İstanbul Kumkapı’da doğmuştur. Ermeni asıllı Türk vatandaşıdır. Annesinin ninnilerini ve dedesinin kemanını dinleyerek büyüdü. Bir erkek kardeşi vardır. Babası kuyumculuk yapmaktaydı. Özel bir okulda okudu. Bu okulun tiyatro kolunda Profesyonel anlamda ergenlik çağlarında tiyatro yaptı. Ailesi Bakırköy’de ikamet etmektedir. Kendisi Etilerde oturuyor

Askerlik hizmetini 1994 yılında Adana’da yapmıştır.

1997 yılında ilk albümünü “Esmer” adı ile piyasaya sürdü. Ardından 1998 yılında “Sen Farklısın”, 2001 yılında “Azılı Bela”, 2003 yılında “Aşksız prens” adlı albümlerini çıkardı. 2006 yılında en çok ses getiren “Sihirli Değnek” adlı albümü 22 Aralık 2006 günü Avrupa Müzik etiketiyle yayınladı. Bu albümden üç video klip çekti. Özellikle orijinali bir Yunan bestesi olan Senden Çok Var ile bir Arap şarkısından uyarlanan Beyaz Ve Sen radyolarda ön plana çıkmayı başardı.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı bir ada olan Cunda adasında yazlığı olan Rober Hatemo, 2013 yılında Bayrampaşa’da Fitness-A adında bir spor salonuna ortak oldu.

2014 yılında “Pabucumun Dünyası” adlı albümünü çıkardı. Bu albümde 4 Yıldız Tilbe şarkısı vardır.

Albümleri :
1997 – Esmer
1998 – Sen Farklısın
2001 – Azılı Bela
2003 – Aşksız Prens
2006 – Sihirli Değnek
2010 – Mahrum (single)
2014 – Pabucumun Dünyası

Rober Hatemo biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • robert hatemo

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın