Ömür Özdemir Kimdir?

Ömür Özdemir kimdir? Ömür Özdemir nerelidir, Ömür Özdemir kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ömür Özdemir evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ömür Özdemir hayatı, Ömür Özdemir nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ömür Özdemir biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ömür Özdemir


Ömür Özdemir burcu nedir:

Ömür Özdemir yaşı kaç: ??.??.1976

Ömür Özdemir ö. tarihi:

Ömür Özdemir mesleği:

Ömür Özdemir, Doğma büyüme İstanbul’ludur. Twitter’da “Ceri Levis” takma adıyla tanınmıştır. 1976’da Şile, İstanbul’da doğan Ömür Özdemir, ilkokul öğretmeni bir anne-babanın oğludur. Lisedeyken tiyatro kolundaydı. Konservatuar sınavlarına girmesine ailesi karşı çıktığı için sınavlarına giremedi. İşletme fakültesinde okudu.

Twitter’da ilk tanınmaya başladığı dönemlerde 08.00-18.00 mesaisi olan bir işte çalışıyordum. Bir ilaç firmasında 12 yıl İlaç mümessilliği yaptı.

Ömür Özdemir sosyal medyada “Ceri Levis” takma adıyla ünlendi. Hayalini Twitter gerçekleştirdi “Jerry Lewis”i çok beğendiği için adını Türkçeleştirerek kullandı. Twitter’da yazdığı esprili “Twit”lerle büyük bir hayran kitlesi edindi.

Girdiği ortamlarda lafı gediğine koyan, gündeme dair kısa ama herkesin içinden geçenlere tercüman olan laflar ederdi. Bu özelliğini Twitter’da kullanmaya başladı. İnsanlar yazdıklarını paylaşmaya başladılar.

Hülya Avşar, bir gün kendi programında “Twitter’daki Ceri Levis’in hayranıyım” dedi. Bu açıklamayı benzerleri takip etti, ünlü isimler Levis’in yorumlarını takipçileriyle paylaştılar ve “Ceri Levis” Twitter’ın en çok konuşulan kişilerinden biri oldu.

Ceri Levis genelde gündemle ilgili yorumlar yapıyor. Ama onun yazılarından Demet Akalın da, Şafak Sezer de, Teoman da, Ömür Gedik de, Soner Sarıkabadayı da nasibini alıyor. Bu durumu “Her mizahçının da takıntılı olduğu birileri vardır” diye açıklıyor. Ceri Levis’in özellikle Demet Akalın’la ilgili yazıları çok konuşuluyor, çok beğeniliyor. Yazdıkları ünlü şarkıcıyla tanışmasına da vesile oluyor. Şimdilerde Demet Akalın’la ilgili çok fazla yorum yapmayan Ceri Levis “Artık arkadaş olduk. Onu anlamaya başladım” diyor.

Ceri Levis yani Ömür Özdemir hâlâ bu mecranın en popüler isimlerinden. Üstelik artık o bir televizyon yazarı. Okan Bayülgen’in ekibinde editör olarak çalıştı.

Daha önce de Turkmax kanalında yayınlanan “heberler” adlı programda Levent Kazak’ın ekibinde metin yazarıydı. Futbol hakemliği kursuna gitti.

Ömür Özdemir hafta sonları da NTV Radyo’da Cengiz Semercioğlu’yla birlikte radyo programı yapıyor.

2009 yılında ikinci evliliği bitme dönemine girmişken Twitter ile tanıştı.

Ceri Levis’in son sevgilisi, yine kendisi gibi bir ‘Twitter fenomeni’ olan Pucca. Ya da gerçek ismiyle Selen Işık.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Güzel Köylü (Allahın Hikmeti) (TV Dizisi)
2012 – Harem Harem (TV Dizisi)

Ömür Özdemir biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın