Lütfü Kaan Özdemir Kimdir?

Lütfü Kaan Özdemir kimdir? Lütfü Kaan Özdemir nerelidir, Lütfü Kaan Özdemir kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Lütfü Kaan Özdemir evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Lütfü Kaan Özdemir hayatı, Lütfü Kaan Özdemir nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Lütfü Kaan Özdemir biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Lütfü Kaan Özdemir


Lütfü Kaan Özdemir burcu nedir:

Lütfü Kaan Özdemir yaşı kaç: ??.??.1980

Lütfü Kaan Özdemir ö. tarihi:

Lütfü Kaan Özdemir mesleği: Psikanalist

Psikoterapist

İzdivaç programlarındaki yorumlarıyla ünlendi.

Lütfü Kaan Özdemir, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ortaokulu Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesinde okudu. Kayseri Fen Lisesinden mezun oldu. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Bilimleri Bölümü’nde “Yaratıcı Dramanın Duygusal Zekaya Etkisi” tez konulu yüksek lisans eğitimini de tamamladıktan sonra mezun oldu. ABD, Minneapolis, Minnesota’da Walden Üniversitesi’nde “Bilişsel Davranışçı Terapi” alanında online doktora eğitimini tamamladı.

Daha sonra da Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden “Çift ve Aile Terapisti” sertifikası aldı. Lütfü Kaan Özdemir, 2000-2004 yıllarında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. 2005-2008 yılları arasında çeşitli eğitim ve danışmanlık merkezlerinde Psikoterapist, Eğitmen, Danışman ve Koç olarak hizmet vermiştir.

2004 – 2005 yılları arasında Çanakkale’de 116. Jandarma Eğitim Alayı’nda askerlik görevini yaptı.

2008 yılında Suadiye’de Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı “Bilgelik Enstitüsü”nü kurdu. Dünyanın en geçerli terapi sistemi olan Bilişsel ve Davranışçı Terapi konusunda eğitmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda üst düzey yöneticilere ve kurumlara Liderlik ve Koçluk Eğitimleri vermektedir.

Lütfü Kaan Özdemir, ayrıca Türkiye’de Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldığı ICF (International Coaching Federation) onaylı bir okuldan akredite koçluk eğitimi almıştır ve aynı okulun Türkiye’de eğitmeni olmuştur. Türkiye’nin ilk ve en büyük koçluk projesi olan www.yenibiris.com ile ICF Türkiye’nin ortaklaşa yaptığı “Mutlu Gelecek Projesi”nin liderliğini yapmıştır.

Harvard Üniversitesinde online eğitim programı ile “The Psychology of Leadership” eğitim programına katılmıştır. Ayrıca Leadership Management Institute’tan “Leadership Trainer” sertifikasına da sahiptir.

Lütfü Kaan Özdemir, Evlilik programlarında kadrolu psikoterapist olarak görev yaptı.

Kitapları :
2014 – Çocuklarda Mizaç Farklılıkları ve Kişilik Gelişimi Dokuz Mizaç Modeline Göre (İsmail Acarkan , Dr. Lütfü Kaan Özdemir )
2010 – Dokuz Mizaç Modeline Göre Çocuklarda Mizaç Farklılıkları ve Kişilik Gelişimi (İsmail Acarkan , Dr. Lütfü Kaan Özdemir )

ALDIĞI EĞİTİMLER
* The Art and Science of Coaching
* Trainers Training
* Bilişsel Davranışçı Terapiler
* Pozitif Aile Terapisi
* Evlilik ve Aile Terapisi
* Çözüm Odaklı Terapi
* Psikodrama
* Yaratıcı Drama Eğitimi
* İnsan Kaynakları Yönetimi
* NLP Eğitimi

VERDİĞİ EĞİTİMLER
* Lider Gelişim Programı
* Aynadaki Terapist
* Zor Kişiliklerle Yaşamak
* Kişilik Tipleri
* Enneagram
* Satış Psikolojisi
* Duygusal Zeka
* Çatışma Çözümü ve Arabuluculuk
* Zaman Yönetimi
* Aile İçi İletişim
* Etkili İletişim
* Beden Dili
* Yaratıcı Drama
* Çözüm Odaklı Terapi

Üye Olduğu Kuruluşlar :
Kognitif Davranışçı Terapiler Derneği – Yönetim Kurulu Üyesi
Cinsel Sorunlar Tedavi ve Eğitim Derneği – Yönetim Kurulu Üyesi
International Wisdom Institute
International Coaching Fedaration Turkiye
Kayseri Fen Lisesi Mezunlar Derneği

Lütfü Kaan Özdemir biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın