Kareena Kapoor Kimdir?

Kareena Kapoor kimdir? Kareena Kapoor nerelidir, Kareena Kapoor kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Kareena Kapoor evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Kareena Kapoor hayatı, Kareena Kapoor nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Kareena Kapoor biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Kareena Kapoor


Kareena Kapoor burcu nedir: Başak

Kareena Kapoor yaşı kaç: 21.Eylül.1980

Kareena Kapoor ö. tarihi:

Kareena Kapoor mesleği: Sinema Oyuncusu

Kareena Kapoor, 21 eylül 1980, Bombay, Hindistan’da doğdu.Babası ve Ablası da kendisi gibi Aktristdir.Dedesi Meşhur “Avare” filminin oyuncusu Raj Kapoor’dur. Bombay “Jamnabai Narsee” Okulu’nda okudu. Daha sonra “Dehra Dun Welham” Kız Yatılı okulunda okudu. Sonra “Churchgate” Bombay Hukuk fakültesine girdi ancak, bir yıl sonra oyunculuk okuluna gitmek için yarım bıraktı.

Hindistan’ın Bollywood’unda oldukça meşhurdur.

2000 yılında ilk filmini yaptı ” Refugee” ve büyük bir başarı sağladı. Bu film ile en iyi bayan oyuncu ödülünü kazandı.

Şimdiye kadar 2000 yılından 2012 yılına kadar oyuncu olarak görev aldığı 42 tane film vardır.

Kareena Kapoor biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • kareena kapoor kimdir

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın