Jorge Garcia Kimdir?

Jorge Garcia kimdir? Jorge Garcia nerelidir, Jorge Garcia kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Jorge Garcia evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Jorge Garcia hayatı, Jorge Garcia nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Jorge Garcia biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Jorge Garcia


Jorge Garcia burcu nedir: Boğa

Jorge Garcia yaşı kaç: 28.Nisan.1973

Jorge Garcia ö. tarihi:

Jorge Garcia mesleği: Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Jorge Garcia, 1973 doğumlu Amerikalı dizi oyuncusu. 2004 yılında yayınlanmaya başlayan Emmy Ödüllü televizyon dizisi Lost’da, Hugo ‘Hurley’ Reyes isimli karakteri canlandıran Garcia, dizide oynaması için seçilen ilk oyuncu olma özelliğini taşıyor.

Jorge Garcia, 28 Nisan 1973’de Omaha, Nebraska’nın Şilili ve Kübalıların yaşadığı bir bölgesinde dünyaya geldi. Güney Kaliforniya, San Juan Capistrano’da büyüyen Garcia, San Clemente Lisesi’ne gitti. Son yılında bir öğrenciye verilen en yüksek ödül olan ‘Triton of The Year’a değer görüldü.

Çeşitli reklamlarda oynadıktan sonra ilk olarak 1997’de Raven’s Ridge filminde &biyografi_info(‘#8216;Zbagl’ ebyüaü’); oynayan Garcia, ardından Tomorrow by Midnight (1999), Kings of the Open Mic’s (2000) ve The Slow and the Cautious (2002) gibi filmlerde rol aldı. Spin City (2000), Rock Me Baby (2003), Becker (2004) ve Curb Your Enthusiasm (2004) dizilerinin de birkaç bölümünde yer alan Garcia, 2004 yılında yayınlanmaya başlayan Lost adlı dizide Hugo ‘Hurley’ Reyes isimli karakteri canlandırmaya başladı.

Oyuncu seçiminin başlamasından bir gece önce, Curb Your Enthusiasm dizisinin The Car Pool Lane isimli bölümünde canlandırdığı, uyuşturucu satıcısı rolünü izleyen yapımcıları, Garcia’nın Lost’da mutlaka oynaması gerektiğine karar verdiler. Böylece Garcia, bu dizi için seçilen ilk oyuncu oldu ve dizinin yaratıcıları, kendisine özel olarak ‘Hugo’ karakterini yarattılar. Bu rolü kabul ettikten sonra çekimler için Hawaii’ye giden Garcia, bu yüzden kız kardeşinin düğününe de katılamadı.

Lost’da oynamaya devam ettiği süre içerisinde filmlerde rol almaya devam eden Garcia, 2004 yılında Tales from the Crapper, Happily Even After ve Our Time Is Up adlı üç filmde rol aldı. 2005’de ise The Good Humor Man ve Little Athens filmlerinde rol aldı.

Jorge Garcia, bir süre sonra Los Angeles’daki evini boşalttı ve tamamen Kailua, Hawaii’ye yerleşti. Garcia’nın Chihuahua cinsi Nunu isimli bir köpeği var.

Jorge Garcia biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın