Hanzade Durmuş Kimdir?

Hanzade Durmuş kimdir? Hanzade Durmuş nerelidir, Hanzade Durmuş kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Hanzade Durmuş evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Hanzade Durmuş hayatı, Hanzade Durmuş nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Hanzade Durmuş biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Hanzade Durmuş


Hanzade Durmuş burcu nedir:

Hanzade Durmuş yaşı kaç: ??.??.1988

Hanzade Durmuş ö. tarihi:

Hanzade Durmuş mesleği: TV sunucusu

Hanzade Durmuş, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen İzmir’lidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okudu. Koç Üniversitesi İşletme 2009 yılı mezunudur.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “Var mısın? Yok musun?” programına katıldı, 39.000 TL kazandı. Böylece tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı.

2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

Hanzade Durmuş, 2005 yılından beri üniversiteden tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlendi.

Hanzade Durmuş biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın