Halis Özkahya Kimdir?

Halis Özkahya kimdir? Halis Özkahya nerelidir, Halis Özkahya kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Halis Özkahya evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Halis Özkahya hayatı, Halis Özkahya nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Halis Özkahya biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Halis Özkahya


Halis Özkahya burcu nedir: İkizler

Halis Özkahya yaşı kaç: 30.Mayıs.1980

Halis Özkahya ö. tarihi:

Halis Özkahya mesleği: Hakem

Hakem, Öğretmen

FiFA kokartlı Hakem

Halis Özkahya, 30 Mayıs 1980 tarihinde Kütahya’ya da doğmuştur. Babası öğretmen ve aynı zamanda eski hakem Ali Özkahya’dır. 11 yaşından 16 yaşına kadar Kütahya’nın Yeşilay Spor Kulübü’nde futbol oynadı.

İlk -orta – lise ve üniversite tahsilini Kütahya’da yaptı. Dumlupınar Üniversitesi (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Beden Eğitimi öğretmeni olarak mezun oldu. 16 yaşındayken Kütahya da açılan “Hakemlik Kursu”na katıldı.

Okulu bitirdikten sonra öğretmen olarak Kocaeli’ne atandı. Kocaeli’de Süper Lig hakemi oldu. 2009 yılında batman’da iken FIFA kokardı taktı. Şimdi Yalova’da Beden Eğitimi öğretmenliği yapıyor.

Halis Özkahya’nın, en büyük hobileri arasında ise, Yüzme, masa tenisi, futbol oynamak, müzik dinlemek, kitap okumak ve seyahat etmek vardır.

Halis Özkahya biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • halis özkahya

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın