Emre Aköz Kimdir?

Emre Aköz kimdir? Emre Aköz nerelidir, Emre Aköz kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Emre Aköz evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Emre Aköz hayatı, Emre Aköz nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Emre Aköz biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Emre Aköz


Emre Aköz burcu nedir:

Emre Aköz yaşı kaç:

Emre Aköz ö. tarihi:

Emre Aköz mesleği: Gazeteci, Yazar

Emre Aköz, Liberal görüşlü yazılarıyla tanınmaktadır.

Emre Aköz, İstanbul’da doğmuştur. Kadıköy Anadolu Lisesinden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi.

Emre Aköz, bir dönem Milliyet gazetesi ve Playmen, Esquire, Penthouse gibi dergilerde yazılar yazdı. Bir dönem, Penthouse dergisinde yazı işleri müdürü olarak görev aldı. Esquire dergisinin en popüler dönemlerinde editorlük yaptı. Halen Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

2007 senesinde Gazi Üniversitesi öğretim üyesi ve Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne ile birlikte, Tülay Tüzün’ün sunduğu “Gündeme Dair” adıyla yayınlanmış tartışma programını yaptı.

Emre Aköz, Liberal görüşlü yazılarıyla tanınmaktadır.

Emre Aköz biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın