Elizabeth Taylor Kimdir?

Elizabeth Taylor kimdir? Elizabeth Taylor nerelidir, Elizabeth Taylor kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Elizabeth Taylor evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Elizabeth Taylor hayatı, Elizabeth Taylor nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Elizabeth Taylor biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Elizabeth Taylor


Elizabeth Taylor burcu nedir: Balık

Elizabeth Taylor yaşı kaç: 27.Şubat.1932

Elizabeth Taylor ö. tarihi: 23.Mart.2011

Elizabeth Taylor mesleği: Sinema Oyuncusu

Anglo-Amerikan sinema oyuncusu. Tescilli güzelliği ve dramatik oyunculuk yeteneğiyle Hollywood film sektörünün altın yıllarında bir ekol haline gelmiştir. Rol aldığı sayısız film, Amerikan sinema tarihinde birer klasik haline gelmiş, yaptığı çok sayıda evlilik ve çalkantılı hayatı nedeniyle, aynı zamanda magazin basının da baş aktrislerinden biri olarak uluslararası bir şöhrete ulaşmıştır.

Elizabeth Taylor biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın