Ecem Karavus Kimdir?

Ecem Karavus kimdir? Ecem Karavus nerelidir, Ecem Karavus kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ecem Karavus evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ecem Karavus hayatı, Ecem Karavus nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ecem Karavus biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ecem Karavus


Ecem Karavus burcu nedir: Koç

Ecem Karavus yaşı kaç: 09.Nisan.1989

Ecem Karavus ö. tarihi:

Ecem Karavus mesleği:

Pis Yedili dizisindeki rolü ile tanınmıştır.

Ecem Karavus, 9 Nisan 1989 tarihinde İstanbul, Sarıyer’de doğmuştur. İlkokul’da okurken Antalya Fethiye’ye taşındılar. Daha sonra Üniversite eğitimi için tekrar İstanbul’a geldi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünde okumakta olup 3. Sınıfta okulu dondurmuştur.

Küçükken de gazete reklamlarında ve banka reklamlarında oynayan Ecem Karavus, üniversite için tekrar İstanbul’a geldiğinde eski ajansı onu tekrar bularak işe devam etmesini sağlamış. Ve sinemalarda yayınlanan bir reklam filminden sonra “Muhteşem Yüzyıl” ve “Dinle Sevgili” isimli dizide oynadı.

Gani Müjde’nin “Pis Yedili” dizisinde rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Pis Yedili
Dinle Sevgili
Muhteşem Yüzyıl

Ecem Karavus biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın