Damla Colbay Kimdir?

Damla Colbay kimdir? Damla Colbay nerelidir, Damla Colbay kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Damla Colbay evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Damla Colbay hayatı, Damla Colbay nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Damla Colbay biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Damla Colbay


Damla Colbay burcu nedir: Oğlak

Damla Colbay yaşı kaç: 13.Ocak.1992

Damla Colbay ö. tarihi:

Damla Colbay mesleği: Dizi Oyuncusu

2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe dizisinde oynadı.

Damla Colbay, 14 Ocak 1992 tarihinde İzmir, Karşıyaka’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini tamamlamıştır. İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun oldu. 2013 yılında İstanbul’a taşındı.

2014 yılında Başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, ve Erkan Can’ın paylaştığı “Kara Para Aşk” dizisinde Demet Demir karakterini canlandırırken; İlkin Tüfekçi, Saygın Soysal, Nebahat Çehre, Burak Tamdoğan, Nihat Altınkaya ile birlikte rol aldı.

Damla Colbay, 2015 yılında 9 Aralık 2015 tarihinde başlayan, Kanal D’de yayınlayan “Hayat Mucizelere Gebe” adlı dizide oynadı. Dizinin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy paylaştılar.

Filmleri ce Dizileri :
2015 – Hayat Mucizelere Gebe (İnci Temizyürek) (TV Dizisi)
2014 – 2015 – Kara Para Aşk () (TV Dizisi)

Damla Colbay biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • damla colbay burcu

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın