Çağlayan Topaloğlu Kimdir?

Çağlayan Topaloğlu kimdir? Çağlayan Topaloğlu nerelidir, Çağlayan Topaloğlu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Çağlayan Topaloğlu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Çağlayan Topaloğlu hayatı, Çağlayan Topaloğlu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Çağlayan Topaloğlu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Çağlayan Topaloğlu


Çağlayan Topaloğlu burcu nedir:

Çağlayan Topaloğlu yaşı kaç: ??.??.1985

Çağlayan Topaloğlu ö. tarihi:

Çağlayan Topaloğlu mesleği: Şarkıcı

Çağlayan Topaloğlu, 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Artvin’lidir. Şarkıcı Mustafa Topaloğlu’nun oğludur. Annesi Hasibe Topaloğlu’dur. Bir ablası vardır. Ortaokulda bağlamaya merak sardı ve kendi kendine çalmayı öğrendi. Zamanla Batı müziğine yöneldi. Konservatuvarda da Batı müziği eğitimi aldı. Futbol ile ilgilendi. Akademi İstanbul’da dört yıl eğitim aldı.

Askerliğini Ankara Armoni Mızıkası’nda solistlik yaparak geçirdi.

Babasının aksine popüler müzik yapmayı tercih eden Çağlayan Topaloğlu, 2007 yılında ilk çıkardığı single albümü “Kalbime Gömerim” ile müzik hayatına başlamıştır.

Çağlayan Topaloğlu, Rahmetli amcası Hilmi Topaloğlu ile babasının kurduğu Prestij Müzik’i kuzeni Okan Topaloğlu ile birlikte yeniden hayata geçirdiler.

Albümleri :
2007 – Kalbime Gömerim
2013 – Aşk Aşk Aşk
2015 – Fazla

Çağlayan Topaloğlu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın