Çağla Yıldırım Kimdir?

Çağla Yıldırım kimdir? Çağla Yıldırım nerelidir, Çağla Yıldırım kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Çağla Yıldırım evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Çağla Yıldırım hayatı, Çağla Yıldırım nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Çağla Yıldırım biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Çağla Yıldırım


Çağla Yıldırım burcu nedir:

Çağla Yıldırım yaşı kaç: ??.??.1993

Çağla Yıldırım ö. tarihi:

Çağla Yıldırım mesleği: Model, Dizi Oyuncusu

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Çağla Yıldırım, 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. Adriana Lima’nın gözlerine benzeyen gözleri vardır. Dans etmeyi sevmekte ve masa tenisi ile de ilgilenmektedir.

1.75 boyunda ve 52 kilogram ağırlığında olan Çağla Yıldırım, şarkıcı Yusuf Güney ile birliktedir. “Fatih Harbiye” ve “Güzel ve Çirkin” dizilerinde oynadı, birçok markanın tanıtım mankenliğini yaptı. Yalan söylemek ve karşısındaki insanı kandırmaya çalışmak, bir bayanın kaba konuşması ve sahte arkadaşlıklardan hoşlanmayan Çağla Yıldırım’ın yönetmeliği ve senaryosu kendine ait bir film çekmek hayali vardır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Nil Anka, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Çağla Yıldırım biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • çağla dirik kimdir
  • cağla kimdir

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın