Burcu Altın Kimdir?

Burcu Altın kimdir? Burcu Altın nerelidir, Burcu Altın kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Burcu Altın evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Burcu Altın hayatı, Burcu Altın nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Burcu Altın biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Burcu Altın


Burcu Altın burcu nedir: Başak

Burcu Altın yaşı kaç: 13.Eylül.1984

Burcu Altın ö. tarihi:

Burcu Altın mesleği: Dizi Oyuncusu

Burcu Altın, 13 Eylül 1984 tarihinde İstanbul, Kadıköy’de doğmuştur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümünden mezun oldu.

2007’de Minnoş isimli bir TV filminin ardından 2008’de Star’da yayınlanan “Hakanla Geziyorum “ isimli programı sundu. 2009 yılında Kırık Kalpler’in birinci bölümünde ve Arka Sokaklar’da konuk oyuncu olarak yer aldı.

2010 yılında Şenol Sönmez’in yönetmenliğini yaptığı “ Rina “ isimli filmde başrollerden birisi olan Gökçe rolünü canlandırdıktan sonra Öğretmen Kemal, Babam Sağolsun, Huzurum Kalmadı isimli TV dizilerinde yer aldı.

2011 yılında Kulis Oda Sahnesi Caddebostan’da “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz” adlı tiyatro oyununda oyuncu olarak gösterdiği performans ile Lions Tiyatro ödüllerinde Kerem Yılmazer Genç Yetenek Ödülü” nü aldı.

“Kaplan Maplan” isimli çocuk oyunundan başka Tiyatro Kedi’nin “ Kibarlık Budalası” oyununda rol aldı. Başrolünü Haldun Dormen’in oynadığı Moliere’in ölümsüz eseri “Kibarlık Budalası” adlı tiyatro oyununda yer aldı.

2012 yılında başrollerini Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı “Sudan Bıkmış Balıklar” adlı dizide Gökçe karakterini canlandırdı.

2013 yılında “Beni Böyle Sev” adlı dizide Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Güven Kıraç, Umut Kurt, Erdem Akakçe, Zafer Algöz, Eda Ece, Ozan Osmanpaşaoğlu, Can Sipahi, Onur Sermik, Gülden Dudarık, Deniz Gürzumar, Aslı Bekiroğlu, Mine Kılıç, Özge Özyalçın ile birlikte rol aldı.

Rol aldığı Tiyatro Oyunları :
2011 – Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz –Aziz Nesin – Kulis Oda Sahnesi
2012 – Kaplan Maplan – Tiyatro Kedi
2012 – Kibarlık Budalası – Moliere – Tiyatro Kedi

Filmleri ve Dizileri :
2013 – 2014 – Beni Böyle Sev (Reyhan) (TV Dizisi)
2012 – Sudan Bıkmış Balıklar (Gökçe) (TV Dizisi)
2011 – Huzurum Kalmadı (Çimen) (TV Dizisi)2011
2011 – Babam Sağolsun (Deniz) (TV Dizisi)
2010 – Öğretmen Kemal (Dilara) (TV Dizisi)
2009 – Rina (Gökçe) (Sinema Filmi)
2009 – Kırık Kalpler (TV Dizisi)
2009 – Arka Sokaklar (TV Dizisi)
2008 – Hakanla Geziyorum(sunucu) (TV Dizisi)
2007 – Minnoş (TV Dizisi)

Burcu Altın biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın