Burak Topaloğlu Kimdir?

Burak Topaloğlu kimdir? Burak Topaloğlu nerelidir, Burak Topaloğlu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Burak Topaloğlu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Burak Topaloğlu hayatı, Burak Topaloğlu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Burak Topaloğlu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Burak Topaloğlu


Burak Topaloğlu burcu nedir: Oğlak

Burak Topaloğlu yaşı kaç: 04.Ocak.1988

Burak Topaloğlu ö. tarihi:

Burak Topaloğlu mesleği: Tiyatro Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Güldür Güldür adlı televizyon şovunda oynamaktadır.

Burak Topaloğlu, 4 Ocak 1988 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de doğmuştur. İlkokulu Yeşilköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim okulunda okudu. Bahçeşehir Atatürk lisesinden mezun oldu. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Tiyatroya amatör olarak Avcılar Belediyesi Tiyatrosunda başladı. Daha sonra Akkaş Tiyatrosu ile beraber Beylicium Alışveriş merkezi Tiyatrolarında sahne almaya başladı.

Şişli de bulunan Best Casting ajansına bağlı olarak Tv ve Sinema dünyasında da yer almaktadır.

Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu’nda da Yönetmen Asistanlığı yapmaktadır. Torna-Vida grubu ile Taksim’de bulunan Galapera da Doğaçlama Tiyatro yapmaktadır.

Hobileri; Araba , Bisiklet , Bowling , Bilardo , Futbol , Paten , Yüzme , Kick Boks , Bilgisayar , Playstation , Yemek yapmak , Film İzlemek , Tiyatro İzlemek , DVD Koleksiyonu , Gitar , Ud , Piano , Klavye ve Org da çaldığı bazı enstrumanlardır.

“Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Alper Kul, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Yer aldığı Bazı Oyunlar:
Arı Maya-Avcılar Belediyesi
Sevgili Doktor-Avcılar Belediyesi
Ah Şu Gençler-Avcılar Belediyesi
Ah Şu Gençler-Beylicium Gösteri Merkezi
Ah Şu Gençler-Yunus Emre Kültür Merkezi
Alet Çantası – Torna-Vida grubu – Galapera

Filmleri ve Dizileri :
2013 – 2014 – BKM Güldür Güldür (Bahadır)(TV Dizisi)
2012 – İsmail Baki Tv (Tv Programı)
2012 – Sabit Kanca (Sinema Filmi)

Burak Topaloğlu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın