Meltem Keklik Kimdir?
Sosyal Medyada Paylaş
23 Nisan 2016
admin

Meltem Keklik Kimdir?

Meltem Keklik kimdir? Meltem Keklik nerelidir, Meltem Keklik kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Meltem Keklik evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da.. Meltem Keklik hayatı, Meltem Keklik nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler

Meltem Keklik kimdir? Meltem Keklik nerelidir, Meltem Keklik kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Meltem Keklik evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Meltem Keklik hayatı, Meltem Keklik nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Meltem Keklik biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Meltem Keklik


Meltem Keklik burcu nedir:

Meltem Keklik yaşı kaç: ??.??.1995

Meltem Keklik ö. tarihi:

Meltem Keklik mesleği: Model

Meltem Keklik, 1995 yılında Bursa’da doğmuştur. Bursa, Osmangazi ilçesinde Cem Sultan Lisesinden mezun oldu. 2012 yılından beri modellik yapmaktadır.

2013 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışmasında 7. Oldu. 2014 yılında katıldığı Güzellik yarışmasında ilk 20 içinde oldu.

Meltem Keklik, Fitness yapmayı, belgesel izlemek, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sevmektedir.

2014 yılında 27 Ekim 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına sonradan katıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Ezgi Baylar, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Özlem Özden, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarıştı.

Meltem Keklik biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır ©