Gülşen Dinçer Kimdir?

Gülşen Dinçer kimdir? Gülşen Dinçer nerelidir, Gülşen Dinçer kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Gülşen Dinçer evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Gülşen Dinçer hayatı, Gülşen Dinçer nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Gülşen Dinçer biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Gülşen Dinçer


Gülşen Dinçer burcu nedir:

Gülşen Dinçer yaşı kaç: ??.??.1989

Gülşen Dinçer ö. tarihi:

Gülşen Dinçer mesleği:

Moda tasarımcısı

28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Gülşen Dinçer, 1989 yılında Malatya’da doğmuştur. Antalya’da yaşamaktadır.

Çok konuştuğu için arkadaşları tarafından “Corcorella” lakabına uygun görülmüş. Ayrıca dağınıklığı ile nam salmış ve temizlik, mutfak işleri gibi ev işlerinden haz etmediğini söyleyen Gülşen Dinçer, güzel görünmek konusunda takıntılı ve verdiği 23 kiloyu geri almak en büyük korkusu olduğunu belirtmiştir.

Gülşen Dinçer, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başladı. Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.


Gülşen Dinçer biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın