Ece Üner Kimdir?
Sosyal Medyada Paylaş
18 Nisan 2016
admin

Ece Üner Kimdir?

Ece Üner kimdir? Ece Üner nerelidir, Ece Üner kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ece Üner evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da.. Ece Üner hayatı, Ece Üner nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler

Ece Üner kimdir? Ece Üner nerelidir, Ece Üner kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ece Üner evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ece Üner hayatı, Ece Üner nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ece Üner biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ece Üner


Ece Üner burcu nedir:

Ece Üner yaşı kaç: ??.??.1981

Ece Üner ö. tarihi:

Ece Üner mesleği: TV sunucusu

Özge Ece Üner, 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir zamanlar CNN Türk’ün Genel Müdürü olan babasının adı Dinç Üner’dir. Koç Özel Lisesi’nden mezun oldu. Sonra da Koç Üniversitesi tarih ve Sosyoloji bölümünü okuyarak mezun oldu. Öğrenciliği sırasında NTV’de stajyerliğe başladı.

Paris’te Sorbonne Üniversitesi’nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel’de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı.

2003’te NTV’de Avrupa Birliği muhabiri olarak çalıştıktan sonra 2006’da NTV’den ayrıldı, 4 ay kadar Star TV’de muhabirlik yaptı. 2006 Nisanında CNN Türk’e geçerek, spor servisinde hafta sonu spor haberlerini sundu. Mart 2007’de CNN Türk’te Orkun Yazgan ile birlikte “Yeni Gün” isimli haber programını sundu.

Uzun bir süre CNN Türk’te çalıştıktan sonra Ağustos 2009’da Habertürk’e geçti. 2010 yılında “Olduğu Gibi” adlı tartışma programını, 2011 yılında ise “Akşam Raporu” isimli haber programını sunmaya başladı. 2012 yılından beri “Enine Boyuna” isimli programı hazırlayıp sundu.

Ece Üner, 8 Şubat 2013 tarihinde CNN Türk spikerlerinden Deniz Bayramoğlu ile Roma’da evlendi.

Ece Üner, 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren Erhan Çelik’in yerine Show Tv hafta içi Ana Haber sunuculuğu görevine gelmiştir.

TMSF’den Ciner Grubuna devredilen Show Tv’deki işine , 9 Haziran 2015 tarihinde son verildi. Ece Üner’in yerine Jülide Ateş getirildiği belirtildi.

Ece Üner biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır ©