Seda Tetik Kimdir?

Seda Tetik kimdir? Seda Tetik nerelidir, Seda Tetik kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Seda Tetik evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Seda Tetik hayatı, Seda Tetik nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Seda Tetik biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Seda Tetik


Seda Tetik burcu nedir: Oğlak

Seda Tetik yaşı kaç: 10.Ocak.1989

Seda Tetik ö. tarihi:

Seda Tetik mesleği:

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Survivor 2016” yarışmasına Seda Tetik de Ünlüler takımında katıldı.

Seda Tetik, 10 Ocak 1989 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Seda Tetik, bebek eğitim merkezinde yüzme eğitim şubesinde görev yapmaktadır. Profеsyonеl judоcu olan Seda Tetik, aynı zamanda judo antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Seda Tetik, 2009 yılında Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı “Fear Factor” yarışmasına Bahadır Bozkurt ile katıldı. 2012 yılında sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasına Fatih Özalhas ile beraber katıldı.

Survivor 2016’nın 9 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde SMS oylaması sonucunda Seda Tetik, Ünlüler takımına dahil oldu.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacak.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir’i de takımlarına kattı.

Seda Tetik biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın