Pippa Middleton Kimdir?

Pippa Middleton kimdir? Pippa Middleton nerelidir, Pippa Middleton kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Pippa Middleton evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Pippa Middleton hayatı, Pippa Middleton nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Pippa Middleton biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Pippa Middleton


Pippa Middleton burcu nedir: Başak

Pippa Middleton yaşı kaç: 06.Eylül.1983

Pippa Middleton ö. tarihi:

Pippa Middleton mesleği:

Pippa Middleton; sosyetik, parti organizatörü, ve, Prens William ile evlenen Cambridge Düşesi Kate Middleton’nun kız kardeşidir.

Pippa Middleton 6 Eylül 1983 ‘de Reading, Berkshire’da doğdu.

Middleton’ın babası Michael Francis eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memuru, annesi ise Carole Elizabeth Goldsmith ise eski bir havayolu hostesi. Biri kız (Kate Middleton) diğeri erkek ( James )olmak üzere iki kardeşi var. Pippa ’nın ailesi 1987 yılında kurduğu Party Pieces adındaki parti malzemeleri satan şirket sayesinde başarılı bir ticari girişime imza atmış. Aile, iş dolayısıyla 1984-86 arasında Michael Middleton’ın işi dolayısıyla Ürdün’de yaşadı.

27 yaşındaki Pippa, ablası gibi bir İskoç üniversitesinde okudu. Ama Kate’in okulu St. Andrews yerine Edinburgh’u tercih etti.

Gerçek adı Philippa Charlotte ” Pippa ” Middleton . Adının kısaltması Pippa’nın kullanılmasından hoşlanmıyor. Philippa diye hitap edilmesini tercih ediyor.

Ablasının kraliyet düğününde nedimelik yaptı.

Chelsea gecelerinde dışarıya çıkmayı seviyor. Virgin Havayolları’nın patronu Richard Branson’ın kızı Holly ile eğlenmeye gittiğinde siyah stilettoları, sade kokteyl elbiselerini, bronzan ve koyu göz makyajını tercih ediyor.

Üniversiteden mezun olduktan sonra aile şirketinde çalışmaya başladı. Bir yandan da aylık dergileri The Party Times’ı çıkarıyor.

Pippa Middleton biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın