Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bu yazımız da İse Ceyda Düvenci Kimdir; Nereli, Tekin Temel Boyu, Kilosu Kaç, Tekin Temel Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Yaşı, Göz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ceyda Düvenci Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların başarılı isimlerinden birisi olan hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkatleri üzerinde toplayan Ceyda Düvenci, 1996 tarihinde başladığı aktif oyunculuk kariyerinde daha çok dizi projeleri ile dikkat çekmiştir. 1977 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Selanik kökenli bir babalı ile Kırıkkaleli annenin kızıdır.

Ortaokulu tamamladıktan sonra lise eğitimini almak üzere İstanbul’a gelen Ceyda Düvenci, Kadıköy Anadolu lisesinde aldığı lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Marmara Üniversitesine girmiş ve burada iktisat fakültesinde eğitim almıştır. Oyunculuk yaşantısına 1995 yılında Palavra Aşklar dizisi ile adım atan Düvenci, ilerleyen dönemde Şebnem Dönmez tarafından sunulan Sabah Şekerleri isimli programa transfer olmuştur.

Ceyda Düvenci Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

2000’li tarihlerde Kaan Girgin ile evlenen ancak bu evliliği yalnızca iki yıl süren Ceyda Düvenci, o döneme kadar Köstebek, Deli Divane, Tatlı Kaçıklar, Son Kumpanya, Affet Bizi Hocam, Çiçek Taksi, Canlı Hayat, Babam Olur musun ve Böyle mi Olacaktı gibi pek çok projede kamera karşısına geçmiştir.

2000’li yıllardan itibaren oyunculuğunda önemli bir ilerleme kaydeden Ceyda Düvenci, 2000 yılında TRT ekranlarında Dikkat Bebek Var ile yer almış sonraki süreçte ise Öyle Bir Sevdadır ki, Hastayım Doktor, Kasırga İnsanları, Binbir Gece, Şen Yuva, Umutsuz Ev Kadınları dizisine dahil olmuştur. Oyuncu son olarak 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Maral dizisinde kamera karşısına geçmiştir.

Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Ceyda Düvenci Nicki-Rol İsmi

Maral

Ceyda Düvenci Nereli Memleketi Neresi

Bursa

Ceyda Düvenci Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Nisan 1977 doğumlu ve (Aralık 2015 itibarıyla) 38 yaşındadır

Ceyda Düvenci Kaç Kilo?

68

Ceyda Düvenci Boyu Kaç Cm

1.72

Ceyda Düvenci Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Ceyda Düvenci Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Ceyda Düvenci Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Ceyda Düvenci Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ceyda Düvenci Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ceyda Düvenci nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ceyda Düvenci Twitter Adresi?

Ceyda Düvenci Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/CeydaDuvenci

Ceyda Düvenci Eğitimi

Marmara Üniversitesi iktisat fakültesi mezunu

Ceyda Düvenci Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Ceyda Düvenci Fotoğrafları

Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ceyda Düvenci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Arananlar

  • ceyda düvenci boyu
  • ceyda düvenci kaç yaşında
  • ceyda düvenci boy kilo
  • ceyda düvenci kaç kilo

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın