Yurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Ünlülere Dair Bilgilere Yurdaer Okur Kimdir, Kısaca Yurdaer Okur Nerelidir, Yurdaer Okur Göz Rengi Nedir, Saç Rengi Nedir,Boyu Kilosu Kaçtır,Biyografisi, hayatı hakkında bilgi var mı soruları hakkında bilgileri ve özet biyografisini ve Yurdaer Okur Resimleri ile sizlere sunuyoruz.

Yurdaer Okur Yaşam Öyküsü Kısa Biyografisi

29 Ekim 1974 tarihinde Rize’de dünyaya gelen sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olarak tanıdığımız Yurdaer Okur, 1999 yılında başladığı aktif kariyerini günümüzde dizi ve tiyatro oyunları ile sürdürmektedir. Bafra’da tamamladığı lise eğitimi sonrasında Akdeniz Üniversitesinde Turizm İşletmeciliği eğitimi alan Yurdaer Okur, üç yıl sonra eğitimini yarıda bırakarak okuldan ayrılmıştır.

Yurdaer Okur Kimdir? Kısaca Hayatı

1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü kazanmış ve eğitimini tamamladıktan sonra M.S.Ü Devlet Konservatuar’ında yüksek lisans eğitimi almıştır. 1999 tarihinde Genco Erkal ile tanıştıktan sonra Dostlar Tiyatrosu’na katılmış ve Yalınayak Sokrates isimli tiyatro oyununda sahne almıştır.

2000 yılından itibaren İstanbul Devlet Tiyatrosunda yevmiyeli olarak çalışmaya başlamış, 2002 yılında Diyarbakır Devlet Tiyatrosuna kadrolu olarak atanmıştır. Devlet tiyatrolarında çeşitli oyunlarda yönetmen olarak çalışan Okur, Ölümü Yaşamak, Yastık Adam, Beş Yıl Geçince ve Hortlaklar gibi oyunlarda oynamıştır. Dizi ve sinema dünyasına baktığımızda Yeter, Kurtlar Vadisi Pusu, Reaksiyon, Karadayı, Labirent, Kılıç Günü, Kısık Ateşte 15 Dakika gibi yapımlarda yer almıştır.

Yurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Gerçek İsmi

Yurdaer Okur

Yurdaer Okur Nereli Asıl Memleketi Neredir ?

Asıl Memleketi Rize ilimizdir.

Yurdaer Okur Kaç Yaşındadır ?

29 Ekim 1974 doğumlu ve (Şubat 2016 itibarıyla) 41 yaşındadır

Yurdaer Okur Kilosu?

68

Yurdaer Okur Boyu?

1.74

Yurdaer Okur Saçları Ne Renk?

Siyah

Yurdaer Okur Göz Rengi Nedir?

Mavi

Yurdaer Okur Resimleri

Yurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Yurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, YaşıYurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, YaşıYurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Yurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Yurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Yurdaer Okur Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Vikipedi Kaynaklı Olarak Kimdir Nereli Asıl Memleketi Neresi , Nerelidir sorularının yanıtları burada.

Konuda Bulunanlar > yurdaer okur vikipedi

Arananlar

  • yurdaer okur boyu
  • yurdaer okur
  • yurdaer okur kimdir
  • yurdaer okur vikipedi

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın