Yağmur Ünal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bu yazımız da İse Yağmur Ünal Kimdir; Nereli, Yağmur Ünal Boyu, Kilosu Kaç, Yağmur Ünal Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Yağmur Ünal Yaşı, Göz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Yağmur Ünal Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ünlü oyuncu, tiyatrocu Cihan Ünal ile Türk sinemasının simge isimlerinden birisi olan Türkan Şoray’ın kızı olan Yağmur Ünal, babasının ilk evliliğinden olan Irmak Ünal isminde bir kız kardeşe sahiptir. 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yağmur Ünal, aktif yaşantısını burada sürdürmekle birlikte daha çok medya ve reklamcılık üzerine çalışmalar yapmaktadır.

İlk ve ortaokulu İstanbul’da okuyan ve lise döneminde İsviçre’ye giden Yağmur Ünal, İsviçre’de tamamladığı eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönmüş ve üniversite eğitimi için Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümüne girmiştir. Sosyoloji bölümündeki eğitimini de başarıyla tamamladıktan sonra New York’a giderek yüksek lisans eğitimi almıştır.

Yağmur Ünal Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

New York’ta bulunduğu dönemde hem eğitimi hem de iş yaşamı konusunda önemli çalışmalar yapmış, Mindshare Medya şirketi bünyesinde yaklaşık altı ay boyunca çalışmıştır. İstanbul’a döndükten sonra TBWA isimli şirket ile çalışmalarına devam eden Yağmur Ünal, Yasemin Arslan isimli arkadaşı ile Tokyo Medya isimli yapım şirketini kurmuştur.

1 Temmuz 2013 tarihine kadar Star TV ekranlarında yayınlanmış olan Çılgın Teyzeler isimli programın yapımcılığını üstlenen Yağmur Ünal, toplamda 40 bölüm süren yarışma programı ile önemli bir deneyim elde etmiştir. 2015 yılında bir film projesi için Muğla – Menteşe ilçesinde çalışmalar yapmaya başlamış senaryosunda Onur Ünlü’nün imzası bulunan filme aynı zamanda yönetmen olarak Türkan Şoray’ın desteğini de almıştır.

Yağmur Ünal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Yağmur Ünal Nicki-Rol İsmi

Yağmur Ünal

Yağmur Ünal Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Yağmur Ünal Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

21 Ekim 1985 doğumlu ve (Ocak 2016 itibarıyla) 30 yaşındadır

Yağmur Ünal Kaç Kilo?

55

Yağmur Ünal Boyu Kaç Cm

1.64

Yağmur Ünal Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Yağmur Ünal Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Yağmur Ünal Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Yağmur Ünal Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Yağmur Ünal Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Yağmur Ünal nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Yağmur Ünal Twitter Adresi?

Yağmur Ünal Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/yagmur.unal.338

Yağmur Ünal Eğitimi

Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü Mezunu

Yağmur Ünal Mesleği

Oyuncu

Yağmur Ünal Fotoğrafları

Yağmur Ünal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yağmur Ünal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yağmur Ünal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yağmur Ünal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yağmur Ünal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Boyuyasikilosunenedir & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Arananlar

  • Yağmur Ünal
  • yagmur unal boyu
  • yağmur ünal kaç yaşında
  • türkan şoray kızı yağmur kaç yaşında
  • yağmur ünal biyografi

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın