Uğur Pektaş Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Ünlülere Dair Bilgilere Uğur Pektaş Kimdir, Kısaca Uğur Pektaş Nerelidir, Uğur Pektaş Göz Rengi Nedir, Saç Rengi Nedir,Boyu Kilosu Kaçtır,Biyografisi, hayatı hakkında bilgi var mı soruları hakkında bilgileri ve özet biyografisini ve Uğur Pektaş Resimleri ile sizlere sunuyoruz.

Uğur Pektaş Yaşam Öyküsü Kısa Biyografisi

Arka Sokaklar dizisinin başarılı oyuncularından birisi olan, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Uğur Pektaş, kariyerine ilk olarak yarışma programı olan Survivor Türkiye ile adım atmıştır. Bu yarışmayı birinci olarak tamamlayan ve öne çıkan bir görüntü sergileyen Pektaş, oyunculuk kariyerine adım atmış, Kuşdili dizisinde kamera karşısına geçmiştir.

Uğur Pektaş Kimdir? Kısaca Hayatı

Kuşdili dizisi sonrasında Düşler ve Gerçekler isimli dizide 2005 tarihinde Orhan karakterine hayat veren başarılı oyuncu 2006 tarihinde Arka Sokaklar dizisine dahil olmuştur. Arka Sokaklar dizisinde uzun bir süre Murat Ateş karakterini canlandıran Uğur Pektaş, dizide kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlenmiştir.

Evliliği sonrasında Gamze Özçelik ile diziden ayrılan ve bir süre ekranlardan uzak kalan Uğur Pektaş, İlker İnanoğlu’nun diziden ayrılmasından sonra yeniden Arka Sokaklar ekibine dahil olmuştur. Toplamda 10 sezon süren dizi içerisinde oldukça uzun bir süre aynı karakter ile ekranlarda yer alan başarılı oyuncu bu dizinin final yapışı sonrasında farklı projeler üzerinde çalışmaya başlamıştır.

Uğur Pektaş Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Gerçek İsmi

Uğur Pektaş

Uğur Pektaş Nereli Asıl Memleketi Neredir ?

Asıl Memleketi İstanbul ilimizdir.

Uğur Pektaş Kaç Yaşındadır ?

16 Nisan 1979 doğumlu ve (Ocak 2016 itibarıyla) 36 yaşındadır

Uğur Pektaş Kilosu?

77

Uğur Pektaş Boyu?

1.86

Uğur Pektaş Saçları Ne Renk?

Siyah

Uğur Pektaş Göz Rengi Nedir?

Siyah

Uğur Pektaş Resimleri

Uğur Pektaş Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Uğur Pektaş Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Uğur Pektaş Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Uğur Pektaş Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Uğur Pektaş Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Vikipedi Kaynaklı Olarak Kimdir Nereli Asıl Memleketi Neresi , Nerelidir sorularının yanıtları burada.

Arananlar

  • arka sokaklar murat boyu

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın