Türkü Turan Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Ünlülere Dair Bilgilere Türkü Turan Kimdir, Kısaca Türkü Turan Nerelidir, Türkü Turan Göz Rengi Nedir, Saç Rengi Nedir,Boyu Kilosu Kaçtır,Biyografisi, hayatı hakkında bilgi var mı soruları hakkında bilgileri ve özet biyografisini ve Türkü Turan Resimleri ile sizlere sunuyoruz.

Türkü Turan Yaşam Öyküsü Kısa Biyografisi

1 Şubat 1985 tarihinde Muğla’da dünyaya gelen Türkü Turan, dizi ve sinema projeleri ile tanınmaktadır. Aktif kariyerine 2007 tarihinde adım atan başarılı oyuncu Muğla’da bitirdiği eğitimi sonrasında üniversite eğitimi için Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümüne girmiş ve buradan mezun olmuştur.

Türkü Turan Kimdir? Kısaca Hayatı, Kariyeri

2007 seneninde yayınlanmaya başlayan ve o dönem oldukça popüler olan Annem dizisinde Pınar karakterine hayat veren Türkü Turan rolü ile geniş bir kitleye erişmiştir. 2009 seneninde yayınlanan Kosmos isimli filmde Neptün karakteri ile yine kamera karşısına geçen başarılı oyuncu 2010 tarihinde FOX TV ekranlarında yayınlanan Çakıl Taşları dizisinde bulunmuştur.

2011 senesi içerisinde Toprağın Çocukları, Musallat 2, İsmini Feriha Koydum, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Dokunaklı Hikayesi, Nuri, Gişe Memuru ve Öyle Bir Geçer Vakit ki gibi yapımlarda yer alan Türkü Turan, 2012 seneninde Şubat dizisinde yine kamera karşısına geçmiştir. Oyuncunun son zamanda yer aldığı yapımlar ise Tatar Ramazan ve Maral dizileri olarak bilinmektedir.

Türkü Turan Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Gerçek İsmi

Türkü Turan

Türkü Turan Nereli Asıl Memleketi Neredir ?

Asıl Memleketi Bodrum/ Muğla ilimizdir.

Türkü Turan Kaç Yaşındadır ?

1 Şubat 1985 doğumlu ve (Ocak 2016 itibarıyla) 30 yaşındadır

Türkü Turan Kilosu?

45

Türkü Turan Boyu?

1.68

Türkü Turan Saçları Ne Renk?

Kumral

Türkü Turan Göz Rengi Nedir?

Siyah

Türkü Turan Resimleri

Türkü Turan Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Türkü Turan Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Türkü Turan Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Türkü Turan Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı Türkü Turan Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu, Yaşı

Vikipedi Kaynaklı Olarak Kimdir Nereli Asıl Memleketi Neresi , Nerelidir sorularının yanıtları burada.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın