Eda Akkaya Kimdir?
Sosyal Medyada Paylaş
28 Şubat 2016
admin

Eda Akkaya Kimdir?

Eda Akkaya kimdir? Eda Akkaya nerelidir, Eda Akkaya kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Eda Akkaya evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da.. Eda Akkaya hayatı, Eda Akkaya nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler

Eda Akkaya kimdir? Eda Akkaya nerelidir, Eda Akkaya kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Eda Akkaya evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Eda Akkaya hayatı, Eda Akkaya nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Eda Akkaya biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Eda Akkaya


Eda Akkaya burcu nedir: Akrep

Eda Akkaya yaşı kaç: 18.Kasım.1990

Eda Akkaya ö. tarihi:

Eda Akkaya mesleği: Dizi Oyuncusu

Survivor 2016 yarışmacısıdır.

Eda Akkaya, 18 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarda Jimnastik yaptı daha sonra oyunculuğa başladı. Otuzbeşbuçuk Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Eda Akkaya da Ünlüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir’i de takımlarına kattı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – İlişki Durumu: Karışık (Candan) (TV Dizisi)
2015 – Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan… (Gülfem) (TV Dizisi)
2014 – Üç Arkadaş (Dilara ) (TV Dizisi)
2014 – Tut Sözünü (Kurpiyer) (Sinema Filmi) 2014
2014 – Ankara’nın Dikmeni (TV Dizisi)
2013- Kahireli Palas (Zerrin) (TV Dizisi)
2013 – Kaçak (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Bugünün Saraylısı (TV Dizisi)
2012 – Harem (İstifade Nur Sultan) (TV Dizisi)
2010 – Nakş-ı Dil Sultan (Cariye) (TV Dizisi)
2011 – Sihirli Annem 5. Sezon (TV Dizisi)

Eda Akkaya biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır ©