Ayda Mosharraf Kimdir?

Ayda Mosharraf kimdir? Ayda Mosharraf nerelidir, Ayda Mosharraf kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ayda Mosharraf evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ayda Mosharraf hayatı, Ayda Mosharraf nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ayda Mosharraf biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ayda Mosharraf


Ayda Mosharraf burcu nedir: Oğlak

Ayda Mosharraf yaşı kaç: 08.Ocak.1990

Ayda Mosharraf ö. tarihi:

Ayda Mosharraf mesleği: Şarkıcı

Ayda Mosharraf, 8 Ocak 1990 tarihinde İsveç’in Göteborg Şehrinde doğmuştur. 2008 yılından beri İngiltere’de yaşamaktadır. Babası İran’lı Annesi Türk’dür. 10 yaşında şarkı söylemeye başlamıştır. İngiltere’de Üniversitede Psikoloji okumaktadır.

Ayda Mosharraf, 2011 yılında katıldığı Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında Hülya Avşar tarafından elenmişti. 2012 yılında da “O Ses Türkiye Yarışması”na katıldı. O Ses Türkiye yarışmasına İngiltere’den katıldı. Ama burada da elendi. Elendikten sonra “Yok Böyle Dans” yarışmasının orkestrasında Acun Ilıcalı’nın isteği ile 3 hafta şarkı söyledi.

16 yaşından beri şarkı yazan Ayda; müziği çok sevdiğini, her nefes alış-verişinde müziği yaşadığını söylüyor. Türk kızı olarak yarışmada olmaktan gurur duyduğunu ve Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek istediğini belirtiyor.

Ayda Mosharraf biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın