Ahmet Zeki Arslan Kimdir?

Ahmet Zeki Arslan kimdir? Ahmet Zeki Arslan nerelidir, Ahmet Zeki Arslan kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ahmet Zeki Arslan evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ahmet Zeki Arslan hayatı, Ahmet Zeki Arslan nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ahmet Zeki Arslan biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ahmet Zeki Arslan


Ahmet Zeki Arslan burcu nedir:

Ahmet Zeki Arslan yaşı kaç: ??.??.1969

Ahmet Zeki Arslan ö. tarihi:

Ahmet Zeki Arslan mesleği:

31.08.1969 RİZE DOĞUMLU OLUP ASLEN ERZURUM/ İSPİRLİ

İlk, Orta ve Lise Tahsilini Rizede Tamamladı. Eğitimini Marmara Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesi’nde Tamamladı.
Profesyonel Futbol Yaşantısını Rizespor, İstanbulspor, Gebzespor, Ardeşenspor ve Mardinspor’da Sürdürdü.En Son Mardinspor’da Futbol Yaşantısını Sürdürürken Geçirdiği Ağır Sakatlıktan Dolayı Futbol Yaşantısına Son Noktayı Koydu. Antrenörlük Diploması Aldıktan Sonra Rize ve Aydında Değişik Kulüplerde Futbol Antrenörlük Görevinde Bulundu.

Askerlik Görevini Şırnak / Besta’da Yaptı.

Turancılık ve İslam Ülküsü Davası Üzerine Uzun Yıllar Araştırmalar Yaptı Kendisini Bu Davaya Adayan Sayın Ahmet Zeki Arslan Bilgilerini Yıllardır Panel ve Toplantılarla İnsanlara Aktararak Bu Davanın Öncülerinden Biri Olmuştur.

1997 Yılında Rize İspirliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nde Başkanlık Görevinde Bulundu.

2010 Yılında Milliyetçi ve Muhafazakar Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı Görevinde Bulundu.

2011 Seçimlerinde Aydın İlinden 1. Sırada MMP Milletvekili Adayı Oldu.

2011 Yılında Yapılan Milliyetçi ve Muhafazakar Parti Olağan Üstü Kongre Sonrası Genel Başkanlığa Seçildi En Son 20.01.2013 Tarihinde Yapılan Olağan Üstü Kongresi’nde Tekrar

Genel Başkanlığa Seçildikten Sonra Aktif Olan Görevine Devam Etmektedir.

Ahmet Zeki Arslan Ticaretle Uğraşmakta Olup Evli ve 2 Çocuk Babasıdır.

Ahmet Zeki Arslan biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın