Ahmet Olgun Sünear Kimdir?

Ahmet Olgun Sünear kimdir? Ahmet Olgun Sünear nerelidir, Ahmet Olgun Sünear kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ahmet Olgun Sünear evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ahmet Olgun Sünear hayatı, Ahmet Olgun Sünear nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ahmet Olgun Sünear biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ahmet Olgun Sünear


Ahmet Olgun Sünear burcu nedir: Oğlak

Ahmet Olgun Sünear yaşı kaç: 24.Aralık.1982

Ahmet Olgun Sünear ö. tarihi:

Ahmet Olgun Sünear mesleği: Model, Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu

2015 yılında “Mayıs Kraliçesi” adlı dizide Oğuz karakterini canlandırdı.

Ahmet Olgun Sünear, 24 Aralık 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi vardır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 8 yılda mezun oldu.

Bahar Kerimoğlu ile metod oyunculuk çalıştı. Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları bölümüne devam etti. Modern dansa yoğunlaştı. Bedenini doğru kullanmayı öğrendi.

Ahmet Olgun Sünear, Gaye Sökmen Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Dergilere fotomodellik yaparak modelliğe başladı. Cola Turka ve Pepsi reklam filmlerinde oynadı.

2014 – 2015 yılları arasında yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı “Maral” adlı dizide Ceyda Düvenci, Fırat Altunmeşe, Reha Özcan, Defne Halman ile birlikte rol alırken Benan karakterini canlandırmıştır.

2014 yılında “Çilek” adlı sinema filminde İlker Aksum, Halil Sezai Paracıkoğlu, Azra Akın, Bülent Şakrak, Selen Öztürk ile beraber rol aldı.

2015 yılının Ekim ayında başlayan ve Yapımcılığını Birol Güven’in, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği “Mayıs Kraliçesi” adlı dizide başrolde oynayan Yağmur Tanrısevsin’den başka dizide Hatice Aslan, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Burak Hakkı, Kazım Akşar, Derya Şensoy, Serhan Onat ve Erkan Taşdöğen da oyuncu kadrosundadır.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Mayıs Kraliçesi (Oğuz)(TV Dizisi)
2014 – Çilek (Ozan) (Sinema Filmi)
2014 – 2015 – Maral (Benan) (TV Dizisi)
2014 – Boynu Bükükler (Selim) (TV Dizisi)
2009 – Kampüste Çıplak Ayaklar (Arda) (Sinema Filmi)

Ahmet Olgun Sünear biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın