Hayal Kahraman Özalp Kimdir?

Hayal Kahraman Özalp Biyografisi

7 Nisan 1985 tarihinde Büyükada – İstanbul’da dünyaya gelen Özalp, eğitimini İstanbul’da tamamlamış ve oyunculuk kariyerine adım atmıştır. İlk olarak 2008 tarihinde TRT ekranlarında yayınlanan Kadir İnanır’ın da yer aldığı İpsiz Recep projesinde Leyla karakteri ile izleyiciyle buluşan Hayal Garip, bu yapım ile çıkış yakalamıştır.

Hayal Garip ya da evliliği sonrasında aldığı ismi ile Hayal Kahraman Özalp, İpsiz Recep isimli yapım ile karşımıza çıkan sinema ve tiyatro oyuncusudur. Televizyon ekranlarında popüler bazı dizilerde kamera karşısına geçen Hayal Garip, 2008 yılında başladığı oyunculuk kariyerini günümüzde başarıyla sürdürmektedir. Özel yaşantısında Murat Kahraman Özalp ile evlenen oyuncu evliliği sonrasında Hayal Kahraman Özalp ismini almıştır.

Hayal Kahraman Özalp Kimdir?

2009 tarihinde İpsiz Recep dizisinden sonra İstanbul’da Aşık Oldum isimli yapım ile yeniden ekranlara dönen oyuncu bu yapımda Işıl karakteri ile izleyiciyle buluşmuştur. 2010 tarihinde İpsiz Recep dizisinde rol arkadaşı olan Murat Kahraman Özalp ile evlenen oyuncu 2010 tarihinde yine ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın dizisine dahil olmuştur.

2000’li yılların popüler dizilerinden birisi olan Çocuklar Duymasında ekibin pek çok üyesinin diziye tekrar dahil olmasına karşın, Duygu karakterinde oluşan boşluğu dolduran Hayal Kahraman Özalp, dizide sergilediği başarılı performans sonrasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Aktif yaşamını dizi odaklı projeler ile sürdüren oyuncunun gelecekte daha iddialı yapımlarda yer alması bekleniyor.

Gerçek ismi: Hayal Garip

Hayal Kahraman Özalp Rol İsmi

Aşk Ve Günah- Kerim

Hayal Kahraman Özalp Nereli

Büyükada – İstanbul

Hayal Kahraman Özalp Kaç Yaşında

7 Nisan 1985 doğumlu ve (Kasım 2015 itibarıyla) 30 yaşındadır

Hayal Kahraman Özalp Kaç Kilo?

51

Hayal Kahraman Özalp Boyu

1.71

Hayal Kahraman Özalp Saç Rengi

Kahverengi

Hayal Kahraman Özalp Göz Rengi

Mavi

Hayal Kahraman Özalp Burcu

Koç Burcu

Hayal Kahraman Özalp Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hayal Kahraman Özalp Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Murat Kahraman Özalp

Hayal Kahraman Özalp Twitter

Hayal Kahraman Özalp FaceBOOK

https://tr-tr.facebook.com/public/Hayal-Kahraman-Özalp

Arananlar

  • Hayal Kahraman Özalp

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın