Hakan Ummak Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bu yazımız da İse Hakan Ummak Kimdir; Nereli, Hakan Ummak Boyu, Kilosu Kaç, Hakan Ummak Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Hakan Ummak Yaşı, Göz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Hakan Ummak Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son yılların en çok merak edilen isimleri arasında yer alan yeni dönem genç oyuncular arasında bulunan Hakan Ummak, çok fazla yapımda yer almamış olmasına karşın bugüne kadar dahil olduğu projeler ile dikkat çekmiştir. Oyunculuğu yanında yakışıklılığıyla da dikkat çeken Ummak, kariyerine Gamsız Hayat isimli proje ile adım atmıştır.

3 Haziran 1987 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen ilk ve orta eğitimini Mersin’de tamamlayan oyuncu lise eğitimi için Mersin Salim Yılmaz lisesine girmiş ve liseyi burada bitirmiştir. Lisede okuduğu dönemde hem tiyatro hem de oyunculuk üzerine çalışmalar yapan Ummak, üniversite döneminde tercihini yine tiyatrodan yana kullanmıştır.

Hakan Ummak Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Üniversite döneminde Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Devlet Konservatuarı tiyatro bölümüne giren Hakan Ummak, eğitimini büyük bir başarıyla tamamlamış ve okulda eğitim aldığı süreç içerisinde külhanbeyler operası, nalınlar, çatallı köy gibi oyunlarda sahne almıştır. Okulunu tamamladıktan sonra çocuk tiyatrolarında çalışmalar yapan Ummak, oyunculuğunu geliştirmek üzere İstanbul’da farklı eğitimler almaya başlamıştır.

Kariyerine Gamsız Hayat projesi ile adım atan bu yapımda dikkat çekici bir performans sergileyen Ummak, Çekmeköy Underground isimli projede yeniden kamera karşısına geçmiştir. Son döneme baktığımızda Bir Kamyon Aşk isimli proje ile öne çıkan oyuncu son olarak Aşk Bir Hayal isimli popüler dizide sergilediği performans ile geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Hakan Ummak Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Hakan Ummak Nicki-Rol İsmi

Gamsız Hayat- Neco

Hakan Ummak Nereli Memleketi Neresi

Mersin

Hakan Ummak Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

3 Haziran 1987 doğumlu ve (Kasım 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Hakan Ummak Kaç Kilo?

81

Hakan Ummak Boyu Kaç Cm

1.87

Hakan Ummak Saç Rengi Nedir

Siyah

Hakan Ummak Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Hakan Ummak Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Hakan Ummak Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hakan Ummak Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Hakan Ummak nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Hakan Ummak Twitter Adresi?

Hakan Ummak Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Hakan-Ummak

Hakan Ummak Eğitimi

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu

Hakan Ummak Mesleği

Dizi Oyuncusu

Hakan Ummak Fotoğrafları

Hakan Ummak Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hakan Ummak Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hakan Ummak Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hakan Ummak Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hakan Ummak Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Konuda Bulunanlar > hakan ummak kac yasinda

Arananlar

  • hakan ummak
  • hakan ummak boyu
  • hakan ummak kimdir

2 Comments

  1. Sanane Nisan 28, 2019
    • admin Mayıs 14, 2019

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın