Celil Nalçakan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bu yazımız da İse Celil Nalçakan Kimdir; Nereli, Celil Nalçakan Boyu, Kilosu Kaç, Celil Nalçakan Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Celil Nalçakan Yaşı, Göz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Celil Nalçakan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

10 Haziran 1978 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelen Celil Nalçakan, dizi ve sinema oyuncusu olarak tanınmış isimlerden birisidir. Öğretmen bir anne ve babanın oğlu olarak doğan Nalçakan, ilk ve orta eğitimini Sivas’ta tamamladıktan sonra lise eğitimini de burada almıştır. Üniversite döneminde Sivas’ta Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümüne giren oyuncu yedi yıllık bir süre sonunda eğitimini yarıda bırakmıştır.

Jeoloji eğitimini yarıda bıraktıktan sonra tiyatro ile ilgilenmeye başlayan ve bu maksatla Sivas Devlet Tiyatrosuna giren Celil Nalçakan, devlet tiyatrosundan ayrıldıktan sonra Balıkesir Üniversitesine turizm ve otel işletmeciliği eğitimi almak üzere gelmiş ancak oyunculuk ile bağlarını koparmadan Balıkesir’de de tiyatro eğitimlerine devam etmiştir.

Celil Nalçakan Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

TÜRVAK sınavlarına girerek başarılı bir sonuç elde eden eğitimine İstanbul’da devam etmek üzere buraya yerleşen oyuncu, oyunculuk kariyerine 2006 tarihinde yayınlanan Sıla dizisi ile adım atmıştır. Sıla dizisinden sonra kış masalı, hanımın çiftliği ve bitmeyen şarkı gibi dizilerde de kamera karşısına geçmiş son olarak İntikam dizisinde karşımıza çıkmasına karşın bu diziden kısa süre sonra ayrılmıştır.

Kariyerinde yer aldığı yapımlara baktığımızda Sıla dizisiyle başlayan süreçte Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş ve Vicdan gibi yapımlarda yer aldığı görülürken 2014 yılında Poyraz Karayel dizisine Zülfikar karakteri ile dahil olmuştur. Ayrıca sinema dünyasında da Çanakkale 1915 isimli yapımda yer aldığı görülmektedir.

Celil Nalçakan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Celil Nalçakan Nicki-Rol İsmi

Poyraz Karayel- Zülfikar

Celil Nalçakan Nereli Memleketi Neresi

Sivas

Celil Nalçakan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

10 Haziran 1978 doğumlu ve (Kasım 2015 itibarıyla) 37 yaşındadır

Celil Nalçakan Kaç Kilo?

78

Celil Nalçakan Boyu Kaç Cm

1.80

Celil Nalçakan Saç Rengi Nedir

Siyah

Celil Nalçakan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Celil Nalçakan Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Celil Nalçakan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Celil Nalçakan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Celil Nalçakan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Celil Nalçakan Twitter Adresi?

Celil Nalçakan Face Sayfası

https://www.facebook.com/Celil-Nalçakan-188…

Celil Nalçakan Eğitimi

Sivas’ta Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu

Celil Nalçakan Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Celil Nalçakan Fotoğrafları

Celil Nalçakan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Celil Nalçakan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Celil Nalçakan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Celil Nalçakan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Celil Nalçakan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Arananlar

  • celil nalçakan
  • celil nalçakan kimdir
  • celil nalçakan alevi mi
  • celil nalçakan nereli
  • celil nalçakan eşi
  • celil nalçakan aslen nereli
  • celil nalçakan hayatı boyu kilosu kaç
  • celil nalçakan kimdir boy

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın