Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bu yazımız da İse Ali İl Kimdir; Nereli, Ali İl Boyu, Kilosu Kaç, Ali İl Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Ali İl Yaşı, Göz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ali İl Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların tanınan isimlerinden birisi olan ancak yer aldığı yapımlar dışında özel yaşantısı ile fazla gündeme gelmeyen Ali İl, bugüne kadar pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda yer almıştır. 16 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ali İl, oyunculuk kariyerine 2002 tarihinde adım atmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesine giren oyuncu burada Konservatuar – Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Kariyerine 2002 tarihinde Sırlar Dünyası isimli yapım ile adım atan bu projede hızla yükselen bir grafiğe sahip olan Ali İl, Sırlar Dünyasından sonra Türkü Filmi, Ihlamurlar Altında ve Kırık Kanatlar gibi projelerde kamera karşısına geçmiş, o dönem en çok merak edilen oyuncular arasında yer almıştır.

Ali İl Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Son dönemde Böyle Bitmesin isimli dizi ile hatırlanan 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Poyraz Karayel dizisinde Sadrettin rolünü canlandıran Ali İl, 2008 yılından itibaren Dalga, Aşk Sözleri, Bezirgan, Yok Böyle Bir Kız gibi tiyatro oyunlarında sahne almış, dizi dünyasıyla paralel olarak önemli yapımlara dahil olmuştur.

Rol aldığı dizi ve filmlere baktığımızda ise Başka Semtin Çocukları, Adını Sen Koy, Press gibi sinema filmleri yanında, Seni Bana Yazmışlar, Küçük Kadınlar, Aşk Bir Yalan, Seher Vakti, Böyle Bitmesin ve Poyraz Karayel öne çıkmaktadır. İlerleyen yıllarda Ali İl’in daha etkin roller ile ön plana çıkması bekleniyor.

Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Ali İl Nicki-Rol İsmi

Poyraz Karayel- Sadreddin

Ali İl Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Ali İl Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Kasım 1981 doğumlu ve (Kasım 2015 itibarıyla) 34 yaşındadır

Ali İl Kaç Kilo?

70

Ali İl Boyu Kaç Cm

1.77

Ali İl Saç Rengi Nedir

Siyah

Ali İl Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Ali İl Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Ali İl Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ali İl Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ali İl nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ali İl Twitter Adresi?

https://twitter.com/aliil1981?lang=tr

Ali İl Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/ali.il.54

Ali İl Eğitimi

İstanbul Üniversitesine Tiyatro Bölümü mezunu

Ali İl Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Ali İl Fotoğrafları

Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Ali İl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Arananlar

  • ali il boyu

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın